Hayat artik bana cok zor geliyor. Destek ve moral istiyorum?

Butun sorunlar ust uste geldi. Okulda sorunlar yasadim yalniz kaldim kendime olan guvenim azaldi bununla birlikte erkek kardesim buyuk bir psikolojik sorun geciriyor. Kendim de psikolojik olarak çöküşteyim ne yapacagimi bilmiyorum lutfen yardim edin..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu söyleyeyim hayatta bazen sıkıntılar üst üste gelir bazen de Mutlu unlar kotu günlerinde sonu oluyor Mutlu günlerinde

1|0
    0|0
    • Bunu doğayla örneklendirmek gerekirse hani bazı kışlar çok uzun sürer ve bazen çok büyük sıkıntıları da getirir kış bitmek bilmez. Buzlar karlar sular donar ulaşım güçleşir

• 💪👏👏👏👏👏🏻👏🏼👏🏽tebrikler güçlü kız 👏🏽

• Şimdi kış daha kolay ve hızlı geçecek 👏👏🏻

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta bazen bazı şeyler üst üste gelir ama bunların hepsi her zaman devam edecek diye birşey yok illaki geçer yeterki sen dik dur güzel günlerin olacağına dair inancını kaybetme sonuçta allah kimseye kaldıramayacağı yükü asla vermez ne demiş mevlana allahın verdiğide vermediğide imtihandır o yüzden kafanı dağıtmaya çalış kardeşine destek ol nasıl bir sorunu var bilmiyorum ama onunla sohbet etmeye çalış kardeşine de bu arada geçmiş olsun birbirinize destek olun merak etme herşey gibi bu da geçecek ve güzel günler tekrar seninle olacak emin ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sabredim Allah kimseye kaldiramayacagi yuku vermez

1|0
    0|0
  • Bol bol arkadaslarinla sohbet edip vezip tozucaksin

1|0
    0|0
  • öncelıkle kendı saglıgın ıcın kımseyı takmıcaksın bu bır ıkıncısı kardesıne destek olmaya calıs ve sonuc sıze sızden baska kımse destek olmaz bunu unutmaa burdan olalım dıcem ama nereye kadar nasıl bıde gızlısın yanı yakınlarda olsan yanyana gelıp konusmak var uzun uzun ama yazılarla sana nereye kadar destek olabılırızkı ya da kendı acıma konusım nasıl olabılırımkı yanı sen söle gızlısın ustelık

0|0
    0|0
  • Namaz kılıyor musun kardeşim.. ?

0|0
    0|0
  • banada zor geliyor. kardeşinden bahset belki yardımcı olabilirim ne sıkıntısı var , psikolojik olarak da sana nasıl etki ediyor

0|0
    0|0
  • doktora gitsene :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...