Ben kapalı olmak istemiyorum artık?

Annem beni zorla kapandırdı 6nci sinifda... Ve bu sene 19 uma giricem.. kapalı olmak istemiyorum... aylem de çok yobaz... Ne yapabilirim.. Zorla kapatılar beni.. Kapanmak tabi güzel birşey, ama severek kapalı olmak bir değişik birşey.. Hareketlerin hallerine, konuşmanın herşeye dikkat edeceksin... Ve aylem çevreye utanmasin diye, beni apuk mapuk pardusu giyinmek istiyorlar... İnspector pardusuler var yaa ya da ferace... Pardusu farz diyorlar.. Vücut hatlarını kapatdikdan sonra ne giyindigin önemli değil ama anlamıyorlar.. Çok çok değişik düşünen lerden... (Kızların araba sürmesi haram düşünüyorlarsa... sen bil nasıl lar...) aile, ve çevre aile arkadaş, annemin sohbet arkadaşları, su bu hepsi aynı.. Yaaa beddua dan annem azında tu kalmaz ya da dayak... Bilmiyorum.. Çok sıkıyorlar... kapanmicam artık... Bu kadar... Dışarı bile kendim çıkarıyorum, okuldan da aldı lar... "Karışık ya, erkek kız..." onu bırak çalışmam da olmaz, kendi param yok oyuzden de daha kontrol ediyor lar giyindiklerime.."çalışmaya gerek yok, ne istersen alicaz". Ama kendi beğendiklerini... Ve annemin tarzını hiç sevmiyorum.. 18 yaşındayım... 60 yaşındaki kadın gibi hesetiyorum. Daha yazmak istiyorum buraya... Ama 1000 daha yazamasin...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Allahın emri kapanmak Ailen sadece yapmalısın diyor zorluyor okey? Ha illada açılıp saçılmak istiyorum diyorsan git yap Allahın emrini çiğniyen insan Ailesinden ne için korkuyor anlamıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Baska yere tasin o zaman acilirsin kafan da rahat olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnanç çok geniş platformlu bir şey.. Hadi küçükken aklın kendi iradeni yönetemediği için bu kadar üzerine düşülmüştür ama 19 yasına gelmişsin artık.. Ailen: annen baban olsa dahi bir insan başkasının inanç biçimine göre yaşayamaz..

0|0
    0|0
  • Ergen lik işte özeniyor sun yaşıtlarına

0|0
    0|0
  • Burda yobaz sensin tam okumadım ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yolun seni götürdüğü yere değil yol olmayan yerden git hayat senin hayatın ama gerçekten ailen çok yobazmış

0|0
    0|0
  • Asdffkskmfmidkmsmolndmdks.

0|0
    0|0
Yükleniyor...