Toplum icinde salak salak bağırarak konuşan ve kahkaha atanlar?

Allah aşkına böyle yapınca ne oluyo etrafına ben eğleniyorum ben güçlüyüm kimseden çekinmem yoktur vs. Gibi mesajlar mı vermeye çalışıyolar çok itici değil mi bu ya sınıfta kahkahalar atmak bahçede konuştuğun şeylerin diğer ucundaki insanlar tarafından bile duyuluyo olması

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası kişilerin nasıl yaşadığı ya da nasıl tavırlar sergilediği sadece kişinin kendisini bağlasa da iş başkalarının da kişisel alanı olan noktalara geldiğinde kesinlikle dikkat etmek gerekir davranışlara.
    Çünkü kimsenin başkalarını rahatsız etmek gibi bir hakkı kesinlikle bulunmuyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• nefret ederim o kişilerden arkadaşlarımın arasında varsada uyarırım dengesiz lüzumsuzlar bezen çok olur yapıştırırım ağzının üstüne hiç sevmem öylelerini

1|0
    0|0
  • Kız olunca sinir bozucu oluyor.

1|0
    0|0
  • Sürekli öyle olması evet itici ama arkadaş ortamında öyle olaylar oluyor ki tutamıyor insan kendini anıra anıra gülüyor. Öyle bir şeyse normal. Başına gelmemiş olabilir ama garipseme bence, kınama. Gelir illa ki senin de başına. Ben bile hatta çevremde öyle kopanlar olunca gülüyorum, kesin çok salakça bir şeyler yaptılar diye düşünüyorum.

Onun dışında dikkat çekmek için her hareketi abarta abarta yapanlar, sürekli öyle gülenler itici tabi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bazı insanların yapısı öyledir. Her halta karışmaya neden bayılıyorsunuz? Adam isterse numaradan kahkaha atar bundan sana ne? İnsanlara gülmeyi de yasaklayacaksınız utanmasanız.

0|0
    0|0
  • Neden rahatsız oluyosunuz ki bundan, tahamülsüzlük bu.. Yani ne olmuş az ötede tonunu ayarlayamayıp basmışsa kahkahayı? Hem anırarak küfredenler kadar itici değil ya..

0|0
    0|0
  • Sevmiyom o tipleri şamarlamak geliyo icimden

0|0
    0|0
  • suç ailede :D dfdf

0|0
    0|0
  • Ben öyleyim ama bunu hiç bir zaman yapmacık olduğum için değil doğal ses seviyem yüksek

0|0
    0|0
  • Özgüven tavan vinç yapmış :D

0|0
    0|0
  • Ormana yollamalı

0|0
    0|0
  • Öyle insanlara ana bacı sovesim geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aynen cok komikler

1|0
    0|0
  • Hay ağzına sağlık yaa... uyuz oluyorum o tiplere yaaa.. ağzının ortasına çarpıp..." sesini kes" diyesim var...

1|0
    0|0
  • Cok cok cok itici

1|0
    0|0
  • gereksiz

1|0
    0|0
  • Abi ne alakası var. Sadece diğerlerini umursamamak oluyor bu

0|1
    0|0
    • Kessinlikle katılınası..

• Denemesem bu kadar emin konuşur muydum?

• Ne alaka duymak zorunda değilim? Ben de duymak zorunda değilim mesela arabaların korna sesini, egzozdan çıkan karbonu solumak zorunda değilim..

Her gün erkenden kalkan vapurların sesini... 10 camide okunup kulaklarımı patlatan ezan sesini. İş makinalarının gürültüsünü vs vss... Yani hayat san göre şekillenmiyo buna alış bence..

• Ben hic sevmiyorum öyle yapan insanlar 😒bence çok itici. Kendileride bunun farkindaysa daha kötü.

0|0
    0|0
  • Var öyle kendini göstermek için poponu yırtanlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...