Size göre itici kız?

bir kızın hangi davranışları size itici gelir? Ya da görüntü olarak hangi tip kızları itici bulursunuz?

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Suskun olan kızlar kız dediğin Car Car konuşucak😂😂😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ego tavırlar

1|0
    0|0
  • eski kafalı kezban , selam verdi benimle evlenmeli kafasında olan özgüvensiz aşırı suskun ya da aşırı havalı makyaj yapmayan kendine dikkat etmeyen , kilolu kadınların tümü iticidir.

2|0
    0|0
  • Küfür eden
    Fazla iyi niyetli ve her şeyi ciddiye alan ( sefil ve zavallı görüntüsü verir.
    Hemen bir iki konuşmayla samimi olarak kendini değersiz duruma düşüren
    Kızları itici bulurum...

1|0
    0|0
  • kibar hanımhanımcık olmayan kız barzodur öküzdür itici bulduğum kız türü böyle

1|0
    0|0
  • Cılız ve kıllı kızları sevmiyorum

2|0
    0|0
  • İşte benim stilim deki kızların çoğu itici burunları kalkık hadsiz terbiye yoksunu haset küfür eden kızlar iticidir kanımca

1|0
    0|0
  • abartı giyinen abartı makyaj yapan sahte kişilikli kızlar gerçek olarak bile midemi bulandırıyor

1|0
    0|0
  • yapmacık davrananlar ve yüksek sesle gülenler. haykırarak gülüyor kimisi

1|0
    0|0
  • sigara içen kız her zaman itici gelmiştir bana. ikinci olarak dövmesi varsa o an kafasını duvara sürtüp kıvılcım cıkartasım geliyor :D

1|0
    0|0
  • kendini bir bok sanması yeterli birde fakir oldugu halde zengin gibi hayat yaşamaya çalışması gece kondu mahallesinde oturup erkeklerle cafe cafe gezmesi felan işte :D

1|0
    0|0
  • Küfür, sigara

1|0
    0|0
  • kalın kaşlı ve tırnakları kötü olan kızlar her türlü iticidir

1|0
    0|0
  • Görüntüyü boş ver çok ve boş konuşan ve çok yemek yiyen birde paçoz tipler hani bakımsız saç baş dağınık

1|0
    0|0
  • Çok suratsızdır sert bakar kimseyle muhatap olamaz soru sorarsın sorduğuna pişman olursuun defeder gibi konuşur sevimsizdir ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Mesela çok yapmacık konuşup çıtkırıldım olanlar, sürekli kendini övenler, düğüne gider gibi süslenip herkese laf atanlar falan filan...

1|0
    0|0
  • Küfür eden kız.

1|0
    0|0
  • Ağzını yaya yaya konuşan kızlar itici adssffj

1|0
    0|0
  • Pelinsu gibi davranan her kız iticidir.

1|0
    0|0
  • Bencil
    Şımarık

1|0
    0|0
  • Sigara içenler çok itici bence

1|0
    0|0
  • Ağzı küçük fazla kıllı

1|0
    0|0
  • Yapmacık.

1|0
    0|0
  • ahlaksız basit kadın hep iticidir

1|0
    0|0
  • Çok kaba veya çok kibar. Ortasını bulun ya. Her şeyin ortası güzeldir. Orta. Şundaki asalete bakar mısın?

1|0
    0|0
  • saba tümer gibi kahkaha atan :)

1|0
    0|0
  • burnu buyuk kısa boylu ve kendini bir şey zanneden :)

1|0
    0|0
    • Burnu buyuk derken? Alindim binevi benimkide pek kucuk sayilmaz hani ama etrafimda sevilirim ve ileride estetik yaptirmayi dusunuyorum bence bu geri kafalilikla pek ileriye gidemezsin diye dusunuyorum

• Beyinsizliğe gel :D
      İnsanlar kendi dış görünüşünü seçemiyor güzelim onları Allah yaratıyor kimsenin kimseden üstünlüğü yok o kızlar istese estetik de yaptırır ama sen o olmayan beynin ile daha fazla yaşayamazsın.

• @kontes123 pardon da sana ne bundan. Ben itici buluyorum ! neden bu kadar zorunuza gidiyor. Yaramız mi var.

Yükleniyor...