Kapat

[18+] Aranızda #Uyuşturucu Kullanan Var mı?

[18+] Aranızda #Uyuşturucu Kullanan Var mı?

[18+] Paco Projesi..

Güney Amerika Ülkelerinde Arjantin, Şili, Brezilya'ya ve Peru'da Binlerce Gencin Ölümüne Neden Oldu.

İtalyan Fotoğraf Sanatçısı Valerio Bispuri Paco Proejesi'nde Latin Amerika'daki Uyuşturucu Dünyasını Belgeledi.

Paco, Kokain Üretiminden Kalan Kimyasallarla Yapılan Ucuz Bir Uyuşturucu Türü.

Özellikle Fakir Semtlerde Yaşayan Gençler Bu Uyuşturunun Kurbanı Olmuş Durumda.

Aileler Ucuz Olması Nedeniyle Hızla Yaygınlaşan Paco Kullanımına Karşı Önlemlerin Arttırılmasını İstiyor.

Bu Uyuşturucu Maddesi Fakir Semtlerde 1 Euro'ya Dahi Temin Edilebiliyor.

--------------------------------------------

Malesef Burada Aramızda Bir Bayan Arkadaşımızda Uyuşturucunun Müptelası..

Bir Yerde Bir Şekilde Karşılaştık, Arkadaşımı Aramak İstediğini Belirtince Telefonunu Aldım Yardımcı Olmak Amaçlı Telefonu Açtığımda Karşıma #KızlarSoruyor Çıktı Kullanıcı Adını Görünce Şaşırdım Daha Önce Bana Bir Konu Hakkında Birkaç Defa Soru Soran Biriydi Birkaç Defa Aramızda Yazışma Geçmişti, Bu Olaydan Sonra da Birkaç Defa Yazdı Cevap Vermedim.

Ayrıca Bahsi Geçen Bu Arkadaşımız Kendi Acınacak Haline Bakmadan Burada Yaptıkları Yorumlarda İnsanları Görüntüleri İtibariyle #Aşağıladığını Zanneden Bir Zavallı..

Nitekim Kendine Çizdiği Profildeki Gibi Bir Kız Değil ALLAH (C. C.)'ın Gücüne Gitmese Bir Tanımda Bulunurdum Ama..

Şüphesiz Görmeyenin Yok Olduğunu Düşündüğüm Bu Arkadaş Fazlası Var Eksiği Yok, #KızlarSoruyor'da Gün İçerisinde Sorulan Her 1000 Sorunun 900'ünde Yorumu Muhakkak Var Olan Kişidir..

----------------------------------------------

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

• Hayır İşim Olmaz!
    A seç
  • Bir Ya da Birkaç Defa Kullandım Merak Etmiştim Şu an Kullanmıyorum.
    B seç
  • Kullanıyordum Bıraktım ve Kurtuldum.
    C seç
  • Diğer (Belirtiniz)
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

• Biz bir şekilde temiz kaldık, çocuklarımız da bu iğrençliğe bulaşmaz inşallah.. :/

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Asla kullanmam. Sitede uyuşturucu kullanan var mı yok mu bilmiyorum ama yardım etme amaçlı telefonuna bakıp alttan KS sayfasının açık kalması onun şanssızlığı. O kişi seni tanıyor muydu abi?

0|1
    0|0
    • Evet Beni Buradan Tanıyor Bu Olay 9 Ay Önce İstanbul'da Oldu. Birkaç Gündür Uyuşturucu Kullananlara Öğüt Vermesine Sinirlendim..

• Belki bırakmıştır uyuşturucuyu ben zarar gördüm, siz yapmayın gibisinden öğüt vermiş olabilir ama dediğin gibi buradan başkalarının soruların onları aşağıladığını zanneden zavallı deyince onun da bu sitedeki pozisyonu ile gerçek yaşantısının farklı olduğunu düşünüyorum :)

• Aynen Anladığın Gibi Uyuşturuyucu Bırakmak İçin Çabalayan Biri Amatem'e Yatması Lazım Ya da Herhangi Bir Kliğine Zira 24 Saat Burada Olamaz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• Uyuşturucu kullanmıyorum.

0|2
    0|0
  • İşim olmaz..

0|1
    0|0
  • İşim olmaz öyle şeylerle

0|1
    0|0
  • İşim olmaz

0|1
    0|0
  • güzel konuya değinmişsin eline sağlık.

0|1
    0|0
  • Tabiki hayır.

0|1
    0|0
  • Isim olmaz

0|1
    0|0
  • vay be
    kullanmiyorum

0|1
    0|0
  • Hayır Allaha şükürler olsun işim olmaz.

0|1
    0|0
  • kullanmadım hatta değil uyuşturucu sigara bile asla kullanmam ama 1 defa istemsiz bir şekilde lsd ye maruz kalmıştım

0|0
    0|0
  • Hayır kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • hayır işim olmaz

0|1
    0|0
  • sana ne lazım kankkk

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• 12-13 yaşlarımda kendi arkadaşlarım istermisin bitanede sen at diyorlardı. Biliyorum arkadaş cevrem çok iyidir qwe 😄 o zamanlar almadım tabi uslu çocuktum ben😊 simdi ise kimyasallar haricini denemek istiyorum ama öyle dertli biri olduğundan değil aksine çok mutlu neseli biriyim, benimkisi sadece merak. Bunu yaparkende devamının gelmiyeceğine eminim çünkü irademe fazlasıyla güvenirim. Mantığıma uygun düşmeyen hiçbir zevki tekrardan yapmam 😊
    Yinede bu konuda var mı bir uyarınız?

Bahsettiğin kişide profile hiç kendi fotosunu koymayan arkadaş mı?

0|1
    0|0
  • Kullanmadım kullanmam 😇

1|1
    0|0
  • Hiç kullanmadım

0|1
    0|0
  • Kullanmiyorum.

0|1
    0|0
  • 16 yaşımda başladım geçen ay başıma bela aldım kimyasaldan almasam devam ederdim ama tabi mal mal gidipte şekerlenip orda burda dans etmiyorum otumu alıyorum evime geçiyorum trance yapıyorum kimseye zararım yok esrarı saf halde bulursam içerim ama artık sprey muhabbetinden zor yoksa deli içerim arkadaşımla yurt dışı tatilimiz için planlıyoruz şimdi etrafımda her türünü kullanan tanıdığım var kişilik halleri şöyle
    Esrar: herşeye gülüyorlar naber deyip hıhihahhia diye gülen komik tipler oluyor ki kızlar deli hasta bunlara hafif yaygan değişik konuşmaları var naber moruk gibi
    Bonzai: tamamen agresif stress dolu tipler içmedikleri sürece pek yaklaşılmıyor
    Kokain : genelde marjinal tipler kendi öz abim de biraz ölü gibi duruyorlar ama enerjikler inişli çıkışlılar bir anda kalkıyorlar ve şöyle bir konuşmaları var naber karşşiimmmm
    Eroin: Çoğu allahını kaybetmiş ruhsuz duygusuz aşırı problemli insanlar eroine başladıktan sonrasından bahsediyorum tabi normal bir ruh hallerine sahip değiller hele yüzlerindeki yaralar mide bulandırmaya yetiyor benim en düşman olduğum türü
    Lcd: bunun bağımlısı bir arkadaşım yok ama tanıdıklar bazen toplanıp kullanıp resim çiziyorlar hayalgüçleri inanılmaz artıyormuş
    bunlar benim çevremdeki pek çok insandan gözlemlerim kullanın dermesiniz diye sorsanız bin türlü cevap veririm olumsuz yönde esrarı tam saf haliyle bulmanız zor en masumuda odur :(

0|0
    0|0
  • Bonz esrar kubar, denedim hepsinden 1 kez kullandım hayatımda, sadece meraktan.
    Hiç isim olmaz Allaha şükür.

0|1
    0|0
  • Allah korusun öyle bağımlılıklarım yok çok şükür
    Paco 'nun Türkiyedeki adı bonzai

ve evet BOP'un Ülkemizde gerçekleştirdiği faaliyetler arasında

0|1
    0|0
  • Üniversitede neredeyse bütün arkadaşlarım içiyordu. ben içmiyordum buyüzden

Ben onları Salak, Onlarda beni salak buluyordu

0|1
    0|0
    • Yetkim Olsa Onları 24 Saat Kamerayla İzlenen Bir Oda İçerisinde 72 Saat Göz Hapsine Tutarım, Sonra İzletirim Salak Değil, Nasıl Hayvandan Aşağıya Düştüklerine Kendileride Şahit Olur.

• Mahkemeye çıkınca alayı pişman oldu.. aileleri öğrendiklerinde..

İçmenin de bir. mantığı yok yatmıs yere bir yuvarlanıyor duvara çarpıyor ne içirdiniz bana diyor bir yuvarlanıyor çarpıyor koltuğa

• Kullananın bacısını silkmeli. Uyuşturucu kullanan birinde delikanlılık kalmaz anasını bacısını verir alır o boku

0|1
    0|0
  • çok şükür tadını bılmıyoruz

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum. Yıl da bir kaç kez alkol alırım o yeter :)

0|1
    0|0
  • bizim nesil alkolcü geneldede , yeni nesilin durum berbat

0|1
    0|0
  • Hayatımda elimi sürmedim..
    Bu batağa düşmüşlere Allah yardım etsin

0|0
    0|0
  • Yok bende hiçbir şey yok

0|0
    0|0