[18+] Aranızda #Uyuşturucu Kullanan Var mı?

[18+] Aranızda #Uyuşturucu Kullanan Var mı?

[18+] Paco Projesi..

Güney Amerika Ülkelerinde Arjantin, Şili, Brezilya'ya ve Peru'da Binlerce Gencin Ölümüne Neden Oldu.

İtalyan Fotoğraf Sanatçısı Valerio Bispuri Paco Proejesi'nde Latin Amerika'daki Uyuşturucu Dünyasını Belgeledi.

Paco, Kokain Üretiminden Kalan Kimyasallarla Yapılan Ucuz Bir Uyuşturucu Türü.

Özellikle Fakir Semtlerde Yaşayan Gençler Bu Uyuşturunun Kurbanı Olmuş Durumda.

Aileler Ucuz Olması Nedeniyle Hızla Yaygınlaşan Paco Kullanımına Karşı Önlemlerin Arttırılmasını İstiyor.

Bu Uyuşturucu Maddesi Fakir Semtlerde 1 Euro'ya Dahi Temin Edilebiliyor.

--------------------------------------------

Malesef Burada Aramızda Bir Bayan Arkadaşımızda Uyuşturucunun Müptelası..

Bir Yerde Bir Şekilde Karşılaştık, Arkadaşımı Aramak İstediğini Belirtince Telefonunu Aldım Yardımcı Olmak Amaçlı Telefonu Açtığımda Karşıma #KızlarSoruyor Çıktı Kullanıcı Adını Görünce Şaşırdım Daha Önce Bana Bir Konu Hakkında Birkaç Defa Soru Soran Biriydi Birkaç Defa Aramızda Yazışma Geçmişti, Bu Olaydan Sonra da Birkaç Defa Yazdı Cevap Vermedim.

Ayrıca Bahsi Geçen Bu Arkadaşımız Kendi Acınacak Haline Bakmadan Burada Yaptıkları Yorumlarda İnsanları Görüntüleri İtibariyle #Aşağıladığını Zanneden Bir Zavallı..

Nitekim Kendine Çizdiği Profildeki Gibi Bir Kız Değil ALLAH (C. C.)'ın Gücüne Gitmese Bir Tanımda Bulunurdum Ama..

Şüphesiz Görmeyenin Yok Olduğunu Düşündüğüm Bu Arkadaş Fazlası Var Eksiği Yok, #KızlarSoruyor'da Gün İçerisinde Sorulan Her 1000 Sorunun 900'ünde Yorumu Muhakkak Var Olan Kişidir..

----------------------------------------------

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

• Hayır İşim Olmaz!
    A seç
  • Bir Ya da Birkaç Defa Kullandım Merak Etmiştim Şu an Kullanmıyorum.
    B seç
  • Kullanıyordum Bıraktım ve Kurtuldum.
    C seç
  • Diğer (Belirtiniz)
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
1417

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 16