Kadınların kendine benzer kadınlara güzel demesi. bana mı öyle gelior?

bir şey dikkatimi çekiyor. arkadaşlar arasında falan ünlüleri aktrisleri falan konuşunca fark ediyorum ki sarışın kadınlar mesela sarışın kadınlara güzel diyor. bir esmer kadın için ıykk iğrenç falan diyorlar. garip doğrusu. mesela ben kumralım sarışın bir kadınada güzel derim esmerede. renklerle ilgisi yok bence gzelliğin. güzellik bir bütündür benim için. yani boyu posu fiziği yüzü ağzı burnu herşeyi önemli. sırf saçı sarı diye ya da gözü renkli diye ya da atıyorum esmer diye güzel olmaz bir kadın. ama kadınlarda hep bu eğilim var. bir arkadaşımda özellikle bu çok var. sizede rastlıyor mu böyle şeyler?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel bir tespit bence :) benim de birkaç defa dikkatimi çekti, hatta fiziğin yanında giyim tarzı da kendine benzeyen kadınları beğenenlere rastladım :)

0|0
    0|0
    • evet.
      kendini özdelştiriyor demek ki. ben çok güzelim diyemiyor tabi o zaman kendini beğenmiş denir yani. o yüzden bu şekilde konuşuyor ki kendini yükseltsin. bana göre böyle.

• kesinlikle...

• Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Bende sarışında kumralda esmerde beğenirim 😊

0|0
    0|0
    • herkes için demedim. ama bayağı kiişide var bu.

• Bende çok gördüm öyle

• aynen bende. hemen glüyorum ben anlayınca onlara

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen bunu bende farkettim bazilarinda :D bence icten ice onlar kuduruyo cirkinim diye. O sekilde kurtariyorlar egoyu

0|1
    0|0
    • evet bende özellikle dikkat ettim. çoğu kişide bu var.

• Yo hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...