Ortalıkta dolaşan tipi tip insanlar yüzünden doğru insanı veya insanları nasıl seçicez sizce?

Hayalim etrafımda hep insancıl yönü güçlü samimi insanlar olsun idi. Bunun için birtakım yerlere girip çıkmayı düşünmüştüm Bar, Kulüp, Disko örneğini veriyim ben size saydığım ortamlar sırf arkadaş çevresi oluşturmam içindi. Fakat çok afedersiniz ki etrafta erkeklerden ne kadar güzel kardeşim, torbacı olanlar varsa kızlardan ne kadar motor olanları varsa nerdeyse hepsi saydığım yerlerde kızlara bakıyorum sanki kıtlıktan çıkmış zavallılar gibi yemeye içmeye doymadan habire erkeklerden birşeyler koparmanın derdindeler..1. cisi ben bunlardan korkar oldum ve çevre edinemiyorum mekanlara gidemiyorum bu insanlarla ben hiçbir değilim.2. side ben o kızlara sırf arkadaş olabilmek adına ben onlara harcama da yapsam değmicekki çünkü biliyorum eninde sonunda ben yalnızlaşıcam.

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dediğin yerlere bugüne kadar uğramadım -iyi ki uğramadım-
    Soruna gelince, doğru insan o kişi midir bilinmez lakin, gördüğün ilk an ''işte bu dediysen'', -ya mutluluğun olur ya imtihanın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İyi incelememiz lazım bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...