Aşk Burç Uyumları?

Sevgilinin burcu senin burcunu yaz ve uyuyormusun öğren bakalım...
Aşk Burç Uyumları?⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴⤴

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• İkizler benim sevgilim yok :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İkizler K.
    Akrep E.

0|0
    0|0
    • Akrep, Ikizler gibi konuskan degildir. Yaptigi isten ( gazete okuyordur, bir sey hesapliyordur) basini kaldirmadan, hiç konusmadan günler geçirebilir. Akrep herseyi köküne kadar arastirir, her konuda derinlere iner. Akrep sevgiliniz çok tutkuludur, size yabanci olan bu yogunluk çok hosunuza gider. Yatakta harikadir, bu konuda çok sanslisiniz Ikizler! Seksi, kendisinden emin, duyarli, sofistike biraz da tehlikelidir. Akrep`in yogun duygulari tüylerinizi ürpertebilir. Onun felsefesi her konuda ``ya hep ya hiç``tir.

Siz açiksiniz, Akrep ise daima ketumdur. Kavga ettikten sonra siz öfkenizi bir kenara birakip baris isteseniz bile o günlerce somurtabilir.

• İkizler nasıl bu ay aşkta

Erkekler Ne Diyor 3

• ben aslanım (._.) sevgilim yok (._.) bana uyacak bir burç söyle :D :D :D

0|0
    0|0
  • Akrepim :)

0|0
    0|0
  • Yalnızlığın burcu ne acaba uyuşuyo muyuzdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben terazi o aslan?

0|0
    0|0
  • Bn aslan o ikizler

1|0
    0|0
  • ikizler burcuyum o da akrep

0|0
    0|0
    • Akrep, Ikizler gibi konuskan degildir. Yaptigi isten ( gazete okuyordur, bir sey hesapliyordur) basini kaldirmadan, hiç konusmadan günler geçirebilir. Akrep herseyi köküne kadar arastirir, her konuda derinlere iner. Akrep sevgiliniz çok tutkuludur, size yabanci olan bu yogunluk çok hosunuza gider. Yatakta harikadir, bu konuda çok sanslisiniz Ikizler! Seksi, kendisinden emin, duyarli, sofistike biraz da tehlikelidir. Akrep`in yogun duygulari tüylerinizi ürpertebilir. Onun felsefesi her konuda ``ya hep ya hiç``tir.

Siz açiksiniz, Akrep ise daima ketumdur. Kavga ettikten sonra siz öfkenizi bir kenara birakip baris isteseniz bile o günlerce somurtabilir.

• Ben aslan o balık burcu

0|0
    0|0
    • Kükreyen bir Aslan ve narin bir Balık! Kulağa uygun bir çift olarak gelmeseler ve astrolojik olarak pek uyumlu sayılmasalar da tuhaf bir şekilde iyi giden bir ilişkileri vardır. Siz ateş Balık ise su burcudur, bu ikisi kolayca bir araya gelemez.

Balık sevgiliniz hassas, duygusal ve romantiktir. Burada ortak bir yönünüz var çünkü Aslan burcu aşka aşıktır. Balık sizin tüm fantezilerinizi tatmin edebilir. Size aşk notları, hediyeler yollayacaktır. Ay ışığında romantik yürüyüşler yaparak birbirinize şiirler okuyacaksınız.

Balık insanının öpücüklere, dokunulmaya ve sevgiye sizden daha fazla ihtiyacı vardır. Sizin dışadönüklüğünüze, sıcakkanlı, cömert oluşunuza ve sosyal hayata olan düşkünlüğünüze bayılacaktır

• teşekkürler

• boğa balık

0|0
    0|0
    • Balik burcu Boga için bir çok sebepten çok iyi bir es olabilir. Balik sevgiliniz hassas, romantik, ince ruhlu ve fedakardir. Balik sizi sinemaya, konsere, sergiye ve diger kültürel faaliyetlere götürecektir. Siz ise onu, kendi basina gidemedigi pahali restoranlara götürür, en kaliteli saraplari tattirir ve bankada hesabi olmasi için tesvik edersiniz. Birlikte hem çok eglenirsiniz hem de birbirinize derinden bagli, olgun bir iliskiniz olur.

Balik burcunun gerçekçi bir dünyada yasamadigini fark edeceksiniz. Siz ikinize yetecek kadar gerçekçi ve pratik oldugunuz için bunu önemsemeyeceksiniz. Iliskinizde inisiyatifin sizde olmasi hem Baligin hosuna gidecektir, hem de buna alisiktir. Güç savasini sevmeyen Balik burcunun egosu çok gelismemistir. Bu yüzden sizin karakterinize adapte olabilir.

• sevgilim yok benim burcumda koç

0|0
    0|0
    • 07-08 Mart ta işinizde yeni açılmalar, fırsatlar karşınıza gelebilir, güçlü insanlardan alacağınız fayda ve güçle işinizde kimliğinizi güçlendireceksiniz. 09 martta tam bir güneş tutulması devreye girecek. Bu tutulma sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor.

• teşekkür

Yükleniyor...