Küpeli erkekler daha bir çekici degl mi?

bence öyle eminim bir çok kadın da katılıyordur bana. hele bir de tipi de iyiyse uzun boylu filansa küpe bir erkege çok yakışıyor.

Güncellemeler:
ne kadar karaktersiz beyinsizler var. siz begenmiyorsanız begenmeyn millette yok bacım olur yok onlar erkek degl gibi şeyler söylemeniz tek kelimeyle kıskanc bir hayvan oldugunuzu gösteriyor.
yaşadıgnz toplumunuz çevreniz aileniz,, ve onlarla birlikte var olan tabularınız sizi o igrenc dünyanıza gömmüş. başkaları da farklı olup begenilmesin istiyorsunz

0|0
30|26

En İyi Erkek Görüşü

• benim sol kulağımda sarkıntılı küpe var.. hiç de çıkarmam.. yakışıyor da.. herhangi kaygı ya da amaç olmaksınız takıyorum.. bazen yaşlıların gözü takılıyor ama olsun :) yakıştıktan sonra kime ne..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Eğer kalıplıysalar , güzel vücutları varsa evet kaldırıyorlar yoksa zayıf ve tüy sikletler kusura bakmasın hiç takmasınlar... Zevk meselesi kimse darılmasın :)

0|0
    0|0
  • Bendede vardıda hevesim geçti sanırım ya uzun boy uzun boy tutturdunuz gidiyonuz :)) hayır yani uzunum da ne değişiyo 😊

1|0
    0|0
  • takiyorum ben

1|0
    0|0
  • Aynn

1|0
    0|0
  • Bencede :)

1|0
    0|0
  • lısede elektrık kablosuyla oynarken bırden küpe şeklını aldı elımde. ufaktan kulağıma götürdüm sonra da şeytani bir fikirle sallandım. apartmanın boşluğuna geldım , kabloyu kulağıma bır sekılde delmeden monte ettım , hıc bırsey olmamış gıbı eve gırdım , annemın cıglıgını duyan alt komsu apar topar yukarı çıkınca herseyı daha ıyı anladım , yakışmıyormuş ((:

0|0
    0|0
  • yakışana yakışıyor bea :D

1|0
    0|0
  • 50 kadin siraya giril kucagima atlasa kupe takmam takanlara laf demiyom kizmasiklar saddce kendim icin konusuyorum ben

1|1
    0|0
    • sevme sen boş ver. ama kadınlar bayılıyor o tiplere bu bir gerçek yorumlardan da anladgmz gibi :D

• Omur boyu sap kalirim napim takmam onu :)

• yok sevmem kupe

1|0
    0|0
  • bence vücudu kalıplı ve suratı da büyük (yıldız surat) olanlara yakışıyor
    zayıf erkeklerde kötü duruyor

0|0
    0|0
  • Değil :D

0|0
    0|0
  • Vaay dediklerinin hepsi mevcut sanırsam ama sevgili yok :P

0|0
    0|0
  • erkeğin süsü karakteridir sadece. ve küpe takan her erkek, sorgusuz sualsiz *bnedir...

1|1
    0|0
  • Neresi çekici bir erkek küpe takmaz aile ortamına girdiğinde Nasıl karşılanır hele bir dedenin karşısında düşünemiyorum

1|0
    0|0
    • işte böyle ilkel kafayla itici gelir tabi.

• çoğu begeniyor merak etme

• Beğenmez merak etme Türkiye'de çok delikanlı var

• Buyuk konusmayim takmam heralde

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Hayir degil.

0|0
    0|0
  • wtf diyorum sadece

0|0
    0|0
  • Benim hosuma gitmiyo cok tak dedilerde hic hevesim olmadi

1|0
    0|0
  • diyosun :D (gözlüklü emoji)

0|0
    0|0
  • Hepsi benim bacim

0|0
    0|0
    • Sen neyin kafasini yasiyorsun peki? Küpe takmak kadinlara ozgudur erkeklerin küpe takip kadin gibi gozukmeleri zahiri den hatalidir yalnistir ahir zaman alametidir dogru degildir anladin mi? Tabi bu goruste isen zaten saygi duyarsin !

• Kulagimi delmeden sıkıştırmalı küpe vardir dimi?
    bende takmak istiyorum..

0|0
    0|0
  • Herkese değişir bu durum sana göre güzel başkasına göre değil.

0|0
    0|0
  • kimsenin beni beğenmesine gerek yok
    o yüzden takmam küpe felan gerek yok

0|0
    0|0
  • ön yrgılı olmylım küpeli erkekler için dimi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor...