Aşırı stres içindeyim okulda. Arkadaşlarımın umursamaz davranışları stres yapmama sebep oluyor?

Üniversitedeki öğretmenlerin çoğu grup ödevi verdi. Arkadaşlarımda hemen beni onların grubuna aldı. Onlarla grup çalışmasını sevmiyorum. Çünkü kendi sorumluluklarını düşünmüyorlar ve bana yüklüyorlar. Bu sene 2 yılım ve bitecek. Dgs le geçiş yapmayı düşünüyorum. Kazanacağımı düşünüyorum. Beni rahatsız eden arkadaşlarım bu sene bozuldu. Biri okulu bıraktı ama okulda kaydı var ve bizim grupta. Diğeri okulu tınlamıyor. Diğeri de son güne bırakıyor işleri. Bir ben gayret ediyorum. Perşembe günü sunumumuz var. Diğerlerinin hep bir mazereti çıkıyor. Yapacağımız sunum yabancı dil konuşacağız ve benim İngilizcem berbat ötesi. Ne yapacağım konusunda çok stresliyim ve arkadaşımlarımın okulu tınlamamaları benim sinirlerimi bozuyor ne yapacağımı bilmiyorum. Gruptan çıksam diğer arkadaşlarım almaz ve hoca izin vermez.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hangi bölüm😊

0|0
    0|0
    • İnsan kaynakları okuyorum

• Celal Bayar Üniversitesi. Takmamaya çalışıyorum ama yine de tam beceremiyorum. Bu hafta yabancı dil sunumumuzda berbat konuşup kendimi rezil etmek istemiyorum ve çalışmak istiyorum ama arkadaşım çeviri halledeceğim dedi ama geç çevirdi çok az vakitte ezberlemem lazım. Bu beni strese sokuyor. Perşembe günü sunum iyi geçsin bütün sıkıntım düzelecek

• 😊 kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 2

• hocayla konuş en azından neden önceden söylemedin demesin. Belki bir çözüm bulur. Emeğin boşa gitmesin

0|0
    0|0
  • Çok takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...