Yediğiniz en büyük kazık?

Benim kardeşim dediğim gerçekten çok sevdiğim bir arkadaşım sevgilimle cinsel konular konuşmuş haftalarca ihtiyaçlarını gidermiş bir nevi benim yapmadığımı yapmıştı sevgilim bir mesajda anlatmıştı herşeyi ayrıldığımızda soluğu kızın kapısında aldım önce mesajı okudum doğru dedi ondan sonra saçları elimdeydi ben hayatımda öyle tokat atmadım kimseye ve hala içimde bir kin vardır ona karşı

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Terkedildim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Birini vurmak icin emanet silah istedigim kisinin bunu vurmak istedigim kisiye iletmesi, okul cikisi 8 kisiden dayak yiyip baska okula nakil olmam ve sevgilimin benden ayrilmasi.

1|0
    0|0
  • Yemedim hiç

1|0
    0|0
  • aşk...

1|0
    0|0
  • Ben anlamadığım bişey var neden erkek arkadaşınla ilgilenmedin de kazık attı sana bide diyorsun benim yapmadığımı o zaman niye kazıl olarak görüyorsun

1|0
    0|0
    • Onları konuşacak yaşta değildik Şu an olsa şuanda konuşmam gerçi pişman değilim. O zaman yapsaydım Şu an elimde kocaman bir hiç ve pişmanlık kalacaktı

• Yok ya o kadar zeki değiller yürütemezlerdi😂 Aa bir de daha öncesindede mesajını görmüştüm arkadaşın telefonunda geçen gece çok güzeldi falan diye kuzenim konuştu demişti kuzeni gevşektir bunun o yüzden inanmıştım

• Vayy kuzene bak o açık vermiş demek ki :D işte beyin olması lazım insanda :P

• Para kaziklari genelde.

1|0
    0|0
  • Sevgilinde amma güzel kardeşim değilmiş.
    Kankanda kasarmış.
    Sendede bir sey vardır belki

1|0
    0|0
    • Ne gibi bişey olabilir ki bende? Ne olursa olsun böyle bişey yapılır mı ya da?

• çok var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çocukluk arkadaşım kardeşim gibi gördüğüm insandan yemiştim. En çok ihtiyacım olan zamanda saçma bir sebepten uzaklaşmıştı benden ve yeni arkadaşlarını tercih etmişti. Sonradan geri döndü ama biten bitti tabi

1|0
    0|0
    • Benimde öyle bir durum oldu ama daha netliğe kavuşmadı ameliyat oldum yanıma gelmedi aramadı sormadı

• Salla gitsin aklından da hayatından da çıkar

• Cok iyi yapmışsın 💪

1|0
    0|0
    • Daha fazlasını yapmadığıma pişmanım ama bu yaptığını bütün çevresi duydu ve numarasını falan dağıtmıştım o olaydan sonra birilerini gönderip özür diledi affetmedim

• Evde ailesi yok muydu

• Apartmanda dövdüm anneni çağır ona okutcam dedim yalvardı

Yükleniyor...