Kapat

Düzgün adam yok mu?

neden erkeklerin bir çoğu sapık hep gönül eğlendirme derdinde nerde akşam orda sabah kafası yaşıyolar düzgün akıllı adam gibi adam hiç mi biri çıkmaz?

1|2
11|48

En İyi Kız Görüşü

• Sapık hemde nasıl sapık. Versen senden iyisi olmaz vermesen senden kötüsü.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 48

• Düzgün adam akıllı olanları kızlar tercih etmiyorlar çünkü. Ne tercih ediliyorsa onu yapıyorlar. Bunun yanında kızlar çok iyi de sadece erkekler mi kötü? Nerede bir pislik var peşinden koşup gönül eğlendiriyorlar, otuzuna yaklaşınca işi gücü oturmuş, efendi erkekleri istiyorlar. Erkeklerin karşı cinsten genellikle cinsellik beklemesini göz önünde bulundurarak sapık demişsin. Peki parası olan erkeklerin peşinde koşan (zengin koca arayan) kadınlara ne demeli? Benim onlara fahişe demem doğru bir durum mu? Erkek ne yapıyorsa aynısını kadın da yapıyor. Yalnızca erkekler çekinmeden yapıyor.

0|1
    0|0
  • Ne tüm erkekler birdir nede tüm kadınlar.
    Nasibinde olan yaşar aşkı.

0|2
    0|0
  • türk kızı temsili

0|0
    0|0
  • Böyle biri isen karşına çıkacak adam çok
    www.kizlarsoruyor.com/.../a56425-hayalimde-ki-kadin-es
    ve herkes adam olamaz :
    www.kizlarsoruyor.com/.../a55858-adamligin-gerekliligi

0|0
    0|0
  • illa ki vardır

0|0
    0|0
  • Düzgün adam sevilmezde o yüzden kalmadı. Düzgün adam surundurulur düzgün adam sürekli sınanır düzgün adam aşağılanır düzgün adamin hicbir şeye sesi çıkmaz düzgün adam hep cepte olandır. Eger bunlara ragmen o adam degismesse düzgün adam kalabilir. Bunlara rağmen değişmeyen insanda ya filmlerdedir ya da içinde çok büyük bir yürek var demektir.

0|0
    0|0
  • Ben varım
    Tanışalım mı bebeğim?

0|1
    0|0
  • ınsanların cogu genellıkle gunluk ıhtıyaclarını karsılamak ıcın yasıyorlar kı doganın kanunuda budur ınsanların bellı baslı temel ıhtıyacları vardır her ne kadar ınkar etsende ıcgudusel olan gercekler vardır ama herseyde yatmak ya da bel altından ıbaret degıldır hayatta bırcok sey vardır herseyını paylasabılecegın samımı bır adam cıkarsa karsına o zaman mukembel olur hayat senın ıcın herseyın en ıyısını yaşarsın o zaman

0|0
    0|0
  • Yanlış zamanda yanlış yerlerde geziyorsun. Önemsemediğin, kıyıda köşede sessizce duran, senin için can atan insanların farkına var ve onlara meylet...

0|0
    0|0
  • Benden başkası yalan

0|0
    0|0
  • Erkekte var kızda var ama sorun bize denk gelecek mi?

0|0
    0|0
  • Adam zaten düzgün olanlara denilmiyor mu

1|0
    0|0
  • Bazıları doğuştan çakal , bazıları ise adam oldukları halde sürekli acı , keder çekmiştir. Sonradan böyle olmuştur.

0|0
    0|0
  • öyleydik de ne oldu? harcadılar sebepsizce..

0|0
    0|0
  • Düzgün adamlar düzgün kızların yanında.

0|0
    0|0
  • Hep ayni klise lafiniz siz duzgun erkeklere bakmiyosunuz diyorummmm

0|0
    0|0
  • Düzgün kız var mı?

0|0
    0|0
  • Belki de sadece öylelerini görüyorsundur.

0|0
    0|0
  • Arkadas evlenmeyi dusunmeyen adam kendini neden kassin.. evlilige hazirsan evlenmeyi dudunun kisilerle konus rahat et

0|0
    0|0
  • Aynen geri iletiyorum. Kaldı ki erkeği yoldan çıkartan da yine kadın 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen düzgün olursan mutlaka bir gün karşına düzgün adam çıkar.

0|0
    0|0
  • Yok boşuna bekleme..

0|0
    0|0
  • çıkabilir

0|0
    0|0
  • Var ya. Ama bir kiz olarak sanirim etrafindaki o bahs ettigin tip erkekleri adam etmek bize düser :D

0|0
    0|0
    • @İSKANDİNAVAŞIĞI34 ne tip insanlarla karsilastigini bilmiyorum ama insan cogu zaman kendisi gibilerini kendine ceker sanirim.
      Kimseyi yataga attigim yok, etrafimda da gayer saygili, adam gibi adamlar var. Bana bir daha da yalani yakistirma, fena bozusuruz ;)

• @İSKANDİNAVAŞIĞI34 bu senin fikrin, hak vermesem de saygi duyuyorum. Kendimi kandirttigim yok, sen beni fazla merak etme ;)

• Yok.

0|0
    0|0
  • yokkkkk yokk bulamazsın efendim yan masamdaki adam bile sapık düşün... artık her yere sızdılar..

0|0
    0|0
  • Çünkü olgunlaşma süreleri kadınlara göre daha uzun sürüyor, erkeklerin adam olmaları için öncelikle eksik oldukları şeylere doymaları lazım neye ne kadar aç oldukları tartışılır tabi :)

0|0
    0|0
  • Yok ya

0|0
    0|0
  • Al bendende o kadar.

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...