Abim beni çok şaşırtı Aynısını bir bayan olarak yapabilir miyim?

Kızın tekiyle kavga edicektik. Onun benden çok erkek kız arkadaşı var benim ise 1 abim 2 , 3 tane arkadaşım var. Onlar çok kalabalık olduğu için bende abimi çağırdım. Abim mai tai yapıyor ama bir şey yapamacağını bildiğim için çağırdım. Neyse abim bilmiyor kavga etmeyeceğimi bilse beni eve götürür. Kızların yanına bir gittim en az 20 kişiler oraya gelir gelmez 3 tane kız üstüme çullandı. Beni yerde tokatlıyorlardıki abim geldi ayırdı bizi ne yapıyorsunuz falan dedi bağırdı çağırdı. Sonra oradaki erkekler abimi dövmeye geliyorlardı ama çok korktum görmeniz lazım baya kalabalıklardı. Abim beni arkasına çekti onlar üstüne gelince konuşmak istedi galiba biri abime yumruk attı. Abim geri çekildi ve sadece tek yumruk attı çocuk yere düştü birisi daha geliyordu onada tek yumruk attı ve oda yere düştü kalkamadı. Bayıldılar galiba çok şaşırdım. Bunu gören diğerleri gelemediler üstüne. Abimi hiç böyle beklemiyordum. kimse artık bana laf yapamaz diye düşünüyorum. abimin yaptığını bende yapabilirmiyim dövüş sporlarını hep boş sanıyordum gerçekten gerekliymiş böyle durumlarda.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Birsey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Soru ne yani biz napalım?

0|0