Hiç kız kavgası yaptınız mı?

Kızlar hiç bir kızla kadınla kavga ettiniz mi peki sebebi neydi? Kavgacı mısınız yoksa uysal mı?

0|0
25|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptım pikachu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önceden çook çookk yaptım çok ben burdayım diyen kişileri oraya yapıştırdım ama sonraları çok saçma oldugunu anladım 2 snedr kavga etmıyorum sebebıde sanırım öncekıler yüzünden kımsenin cesaret edememesı tabı etse dahı ben artık eksınlıkle kavgayms vs etmem çok ıtıcı yanı lugatımda yok 2 yıldr artı nedenıde psıkolojıkdı sanırım tahammul edemememdi aıleydı babaydı ne bılıyım oyleydı yani ve kavgalarımn hıc bırı bır erkek yuzunden olmadı zaten kesınlıkle bır erkek ıcın hemcinsimle karsı karsıya gelmem iğrenc bır durum :s etmedım etmemde benm olan bnmdr zaten ben değil kavga bilmem ne yapsamda kanında adilik olan bır ınsanın ıcınde varsa aldatmak vs yapmak o yapar zaten. senelık ılıskım oldu o kavga ettıgım dönemlerde ve gercekten karakterı şahane bır ınsandı ADAMM gıbı adamdı.
    Ne beni aldattı nede farklı bişi byle bır drumla kesınlıkle karsı karsıya getrmedı tabı bende artık olgunlastım bırıyle kavga etmek kadar saçma ıtıcı bırsey yok kız dediğin ağır başlı olucak ya ıstenmedıgı zaman bana musade demekten kacınmayacak yanı küfür kullanmak lugatında olmayacak erkek adam olacak sahıp cıkacak byle durumlarla karsı karsıya getrmeyecek byle ıste ^^

2|10
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet çok kız kavgası yaptım

1|0
    0|0
  • Yapmadım değmez

1|0
    0|0
  • Evet yaptiym

1|0
    0|0
  • Çiğdem felan alıp izledim knk

0|0
    0|0
    • Ayırsaydın ya dayak yiyen sende olabilirdin.

• ben iki kızı kavga ettirdim etekli metekli salaklar yere atladılar her tarafları açıldı sınıftaki erkekler madalya takıcaktı nerdeyse saol senin sayende neler gördük diye :-)

1|0
    0|0
    • Tam rezillik valla insan soğuyor öyle görünce

Kızlar Ne Diyor 24

• Ben etmedim ama çok şahit oldum genelde uzaktan seyreden taraftım arkadaşlarım yoluyordu

1|0
    0|0
  • kavga ettim mahkemelık olduk :)

1|0
    0|0
  • Evet ettim jfkf

1|0
    0|0
  • Ettim ağız dalaşı, kavgacıyım

1|0
    0|0
  • Kavgaciiyimdirda sac saca pek girmedm:))

1|0
    0|0
  • Aslinda uysal biriyim ama evet kavga da ettim😒

1|0
    0|0
  • Yaşlandıkça huysuzlaşıyorum

1|0
    0|0
  • uysal biriyim ancak bir kıza kafa atmıştım kavgadan sayılırsa evet.

1|0
    0|0
  • Valla bizim okuldakiler çok sert oldukları için bende yumuşak bir insan olduğum için istesem de yapamadım sen? :D

1|0
    0|0
    • Yapmıştım 1 ay önce yaşandı bu olay. Ben kedi besliyorum apartman da hep mama felan götürüyorum ona apartmandakiler de uzaylı görmüş gibi bakıyorlardı bir tanesi biz bu kediyi artık burda istemiyoruz diyip mama kabını atmışlardı kedi tekrar geldiğinde bir kızla erkek onu ayağı ile yittiğini vurduğunu gördüm ilk önce kızı dövdüm sonra erkeği okkalı tokat ve tekme yediler benden saç baş gitti :D

• Teşekkürler hayvanın suçu neydi ki onu istemiyorlar yobazlar işte.

• Aynen öyle sen beslemeye devam et kardeşim ;)

• Etmedim. Çok usluyum ben.😄

1|0
    0|0
  • Etmedim

1|0
    0|0
  • hiç yapmadım

1|0
    0|0
  • yapmadim.. kavgaci biri degilim

1|0
    0|0
  • o kadar ciddi bir şey değildi. yani öyle saç baş girmedik. yerine göre uysalım yerine göre tepem atarsa kavgacıyım. sebebi de okulda zorbalık yapmışlardı

1|0
    0|0
    • Zorbalık ise ses çıkarmak lazım onlar vuruyorsa onlara da vurmalı veya birinden yardım almalı aile olur rehberlik olur

• açıktayım şu an :) üniversiteyi kazanırsam gitmeden önce psikologa gitmeyi düşünüyorum önce yoksa ben imkansız başlayamam okula :=) teşekkür ederim

• Ohoo kaç kez yaptım :D ssj Hatta bugün ettim :D sjsj ama öyle laf dalaşı D

1|0
    0|0
    • Sebebi neydi peki :D

• :D Pislik işte illa ağzımı açtıracak :D sjjs kendisi bana bir laf ettide :D bende gereken cevabı verdim :D

• Kız ölüyodu o kadar diyim, zaten kavga edecek konuma geldiysem o iş biter, öyle çocuk kavgası yapmam yok saçımı çekti yok tokat attı ölümüne..

0|0
    0|0
  • Evet. Üçe karşı ben tek. Berabere bitti. Ama acayip patakladım. Hoca geldi ayrildik jdjdjjd

1|0
    0|0
  • Yapmadım.

0|0
    0|0
  • Hayır yapmadım.

0|0
    0|0
  • Yapmadım.

0|0
    0|0
  • Kavgalar beni ürkütür.