Çıldıracağım bir şeyler söyleyin?

Arkadaşlar ben ve kız arkadaşım yaklaşık bir yıldır birlikteyiz.
Babasının küçük yaşta vefat ettiğini biliyorum. Ailesine pek dahil olmadım ama geçenlerde sohbet ettik.
Üvey babası buna zamanında kötü filan davranmış. Alttan cinsel istismar var mı dedim. Zor da olsa var dedi. Daha fazla ileri gidemedim ne diyecektim seni becerdi mi diyemezdim ya..

Sanırım bir şeyler olmuş tamamen tahmin ederek yazıyorum. Ben de tam bir şey bilmiyorum.

Kız arkadaşım benim bedenim kirli seninle birlikte olamam bir şeyler saçmalayıp duruyor iyice şüphelenmeye başladım.

Geçmişim diyip kaçıyor benden.

Geçmişi umrumda değil ben onu seviyorum. Sırf benden uzaklaşmak için başka çocukla bile çıktı. Ben vaz geçmedim beni sevdiğini biliyordum çünkü.

Lütfen ne yapmam gerekiyor biriniz güzel bir şeyler söylesin.
En son güzel bir hediye yapıp gönderdim bir sürü çikolata kitap falan filan çok mutlu oldu ama hala bedenim diyor kaçıyor benden.

Çıldıracam lütfen bir şeyler söyleyin.

(HERHANGİ BİRİ KIZ ARKADAŞIMI FARKLI ŞEKİLDE GÖRÜP YALAN SÖYLÜYOR BİRİYLE BİR ŞEYLER YAŞAMIŞ SENİ KANDIRIYO GİBİ ŞEYLER SÖYLERSE BENDEN KÜFÜR YER BAŞTAN SÖYLEYEYİM)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Onu bırakma

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende üvey babayla yaşamış hatta anlattıklarına yakın bir kız tanıyorum psikolojisi biraz bozuk insanlara özellikle erkeklere güvenmekte zorlanıyo kendini kötü hissetmesi normal kendini sana yakıştıramıyordur konuşmalısın yaşadıklarının senin için önemsiz olduğunu hissettirmelisin

0|0
    0|0
    • anlamıyooooo

• o zaman yapacak bişey yok zaten sağlıklı olmaz bu ilişki çünkü hep aklına gelecek senden utanacak zamanla sende bunu kaldıramazsın ağır bir pisikoloji
      bide şunu dene pes etmiş gibi umursama bakalım ne olacak

Kızlar Ne Diyor 2

• Taniyosundr onu çek bir kenara niyetin ciddiyse evlenme teklifi et ona her an destek olacgini hissettr onla konuş elini tutrak yanndayim de başbaşa olmak sana kendini rht ifade edeceği bir yer bir ortam olan

0|0
    0|0
    • Çok sağolun

• Konuşmaya utancaktr bisy olduysa yuzune bakmaz gerekirse sadece yanında olduğunu hissettr konusmzsa zrlma sen ynnda ol bnce herşeyi sora o sna anltr

• Abi deliriyorum asF:asf. sdaf. İLaepfkişsealfsd
      ÇILDIRDIM ULAN ASFASFSA FASF

• takma dostum

0|0
    0|0
    • 30 saniyede okuyup bunu mu yazdın helal olsun.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...