İlk yil istedigi bölümu tutturamayipta ikinci sene hazirlanip pisman olmayan varmı?

ilk sene istedigi yeri tutturamayip ikinci sene istedigi bölüme giren varmi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her kez Üniversiteyi iş imkanı için okur ama yapılan yanlışın iş hayatında 1-2 yılın hatta 3-4 yılın bile bir önemi yoktur hangi bölümü istiyorsanız hangi alana eğiliminiz varsa onun için çabalayın sınavı kazanamadınız diye 1-2 yıl kaybım oldu diye psikolojik olarak sorun yapmayın 30 yaşına gelip Daha iyi bir işte çalışmak için maaşını artırmak için Üniversiteye kayıt yaptıranlar bile var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ikinci yıl olmuyor ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben ikinci senemde kazandım istediğim yeri. Kaldı ki ilk senem de iyi yerler geliyordu. Ancak mesele nereye gidebileceğin değil nereye gitmek istediğin. İstediğin yerlere gidemiyorsan ikinci seneye bırak. Yine gelmezse de okuma istediğin yeri. Boşuna dört yılını harcama. Herhangi bir yerden üniversitesi mezunu olunca otomatikman hayat standartların yükselmiyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Var bro gelirler şimdi

0|0
    0|0
  • Ben ikinci sene hazırlanmadığım için pişmanım

0|0
    0|0
  • vardır ama tam tersi olanda var

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• istediği bölümü kazanan da var daha kötü bir bölüm kazananda tabi yerleşip gitmessen puanın düşüyo yeni sistem hakkında pek bilgim yok ama benim zamanımda öyle idi

• var kardeşim
    öğretmen Şu an hemde atandı

0|0
    0|0
  • tanıdıgım var

0|0
    0|0
    • istedigim bölüm sayisal onun için olmaz bu sene

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...