Cok tuhaf ruyaydı? lütfen yardımcı olun bı kere okuyun aklınıza ılk ne gelıyosa?

sabah ezanından once bızım evın karsısında cop konteynırı vardır ruyamda orda mezarlık vardı tuhaf bı mezarlıktı bı mezar sımsıyahdı su eskı mezarlar varya uzerıne beton dokulen oyle mezardı bı kadına sordum bu kımın dıe kadın bu mezar kara sevda cekan bı adamın mezarı dedı eve geldı bı suru kızla bana hıkayesını anlatmak ıcın adamın uyandım ne demek sızce

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Rüyada mezar görmek, kişinin günahlarının affolunması için verdiği çabaya işaret eder. Kişinin rüyada kendisini ölmüş olarak mezarlıkta görmesi uzun ömre delalet eder. Bu kişinin rüyasının tam aksine ömrü uzun olacaktır. Eğer kişi ölüyü mezarlıktan kaçarken görüyorsa bu da yine aynı anlama yani uzun ömre işaret eder. Rüyada ölüyü mezarlıkta ağlarken görmek iyi olmayan, kötü ve üzücü haberlere işaret eder. Rüyada mezarda ağlayan kişi imanıyla ölen kişi olarak değerlendirilir. Bunun tam tersi olarak, rüyada ölünün gülmesi, alınacak olan güzel, hayırlı ve sevindirici haberlere işaret eder. Örneğin sevdiğiniz birinin kötü ya da ölümcül bir hastalıktan kurtulması gibi. Eğer mezar eskiyse ve etrafında kimseler yoksa o halde bu bir ayrılığa ya da terk edilişe işaret eder. Rüyada mezar görmek aynı zamanda dünyadan el etek çekmeye işarettir. Mezar zina eden kadın anlamına da gelir.

0|0
    0|0
    • yok vallahı zına falan etmedım bekar kızım normal mezar degıldı dıkkatımı cekıyo mezar sımsıyah beton var bu kımın dıe sordum oda kara sevda ceken bı adamın dedı cok degısıktı

• gerisi bilinçaltı etkilemiş :)

Kızlar Ne Diyor 2

• okurken korktum bisi diyemiycem normalde çok güzel yorumlarım

0|0
    0|0
    • kız mezarlık gormek neysede ruyamda soruyrm mezar sımsıyah bu kımın dıorum kara sevda ceken bı adamın dedıler bunu anlamadm

• öyle dedilerse ya yakın bir arkadasin birine asik yardim istiyo ya da asik biri var

• erkek arkadasımın acı cektıgını bılıyrm ımkansıza oynuyoruz 4 senemız gectı hayatında baskası var ama en son o dıodu sen benım kara sevdam oldun dıe bılınc altımı olmus karısıktı

• Allah (c. c.) hayra çevirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...