Annemin eşi bana çok karışıyor?

Arkadaşlar annem ikinci evliliğini yaptı. Ben normalde babamla kalmayı tercih ediyorum ama annem istediği için bir kaç ayda annemde kalıyorum. Neyse annemin eşi bana çok karışıyor ya. Dün akşam 7de arkadaşımla sinemaya gidicektim bana gidemezsin, kız kısmı bu saatte dışarda olmaz bilmem ne. Bende gidicem dedim gittim. Uyuz oluyorum kız kısmı bu saatte dışarda olmaz nedir ya? 21 yaşına gelmişim babam bu kadar boğmazken hayırdır yani kimsenin kalbinide kırmak istemiyorum sesimi çıkarmıyorum. Şimdi annemde oda benle konuşmuyor. Anneme noluyo burda pardon da neyin tribi bu? Haksız mıyım sizce sinir oldum

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklı olan sensin ama Adamın kuralları varsa vardır. Ayak uyduramıyorsan babanın yanında yaşa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Senin baban sağ iken, başındayken, sana sahip çıkıyorken o herife ancak B. o. k yemek düşer. Annen istiyor diye orda kalıyorsun ama elin adamı yüzünden seninle konuşmuyorsa, bir daha istesede gitmemen gerek.

1|0
    0|0
    • Oda bana arada kalıyorum diye caz yapicak iki gün sonra her zaman ki gibi

• O zaman sen tavrını koyacaksın.

• kötü bir amacı yoktur bence kaç yaşından beri üvey baban senin?

0|0
    0|0
    • 17 yaşından beri

• bence haklıda yani yaz mevsimi olsa neyse ama saat 7 den sonra daha kıştayız sayılır

• Öz babanın yapmasi gerekeni üvey baban yapmış

0|0
    0|0
  • git babanla yaşamaya devam et

0|0
    0|0
  • Tabi sen haklısın ama bazen sen onun dediği yap bazende o senin ki dediği yapar tabi iyi geçinmek istiyorsan

0|0
    0|0
  • Babalık yapmaya çalışıyordur

0|0
    0|0
  • Haksizsin bence sonucta annen uvey olsada baban basina bisy gelse onlara sorulcak hesabi her istdgin yere gndermk azorunda degiller birakin bu ozgurluk masallarini biraz evinize bagli kalin

0|0
    0|0
    • Her gün dışarda olan biri değilim

• Karisamaz kim oluyoki

0|0
    0|0
  • Yürüü bee kim tutar seniiiiiii :D

0|0
    0|0
  • Haksızsın

0|0
    0|0
  • annene bak kızınla ilgileniyorum mesajı veriyor

0|0
    0|0
    • Adamın çocuğu olmuyor hani beni sahipleniyo falan da bu kadar da sıkılmaz bir insan kalbini kırmak istemiyorum yinede

• o zaman çok kalma hafta sonları kal babanın yanına git

• Üvey babanın senin üzerinde çok fazla etkisi yoktur müdahalesine izin verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• babana git bence.

0|0
    0|0
  • haklıısn babanın yanına git dağdan gelmiş sana karışıo

0|0
    0|0
  • Haklısın. Baban bir şey demiyorsa ona laf düşmez. Ayrıca üslubunu da hiç beğenmedim.

0|0
    0|0
  • senin iyiliğini istiyodur

0|0
    0|0
    • Yanlış bişey mi yapıyorum ne iyiliği

• Igligin icin demis adamda

0|0
    0|0
  • Koca için evlatlarinla sozde cezalandiran anneleri ve babalari sevmiyorum hepsi iğrenç

0|0
    0|0
  • saat 7 gec bır zaman dılımı degıl.

0|0
    0|0
  • O evi terket

0|0
    0|0
    • Annem için kalıyorum sadece

Yükleniyor...