İnsanlarla olan diyaloğum neden böyle?

Gerek normal hayatta olsun gerek sanalda insanlar benimle konuşurken resmen izin alıyorlar "Bir şey sorabilir miyim acaba sana sorun olmazsa" "Kesin gelmeyeceksen söyleyebilir miyim bizimkilere beklemesinler" "Yarın çalışabilir miyiz bir işim çıktı çok pardon yarın söz ama söz veriyorum" "Merhaba ben x kişisi öncelikle senden birşey isticektim yani isteyebilir miyim" bunlar bizzat duyduğum şeyler ve artık çok sıkıldım bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Şöhret afettir; şöhret peşinde koşmak iyi tanınmak için uğraşmak insanlığa yakışmaz. Eğer sen hakikati aşk incisini arıyorsan görünüşten kurtulman denize dalman derinliklere inmen gerek! Yoksa şöhret gösteriş deniz kıyısına düşen köpüktür!

0|0
    0|0
    • Derdin ne

• @soran diyaloğun sürekli böyleyse çok normal bir durum aslında.
      Demek istediğim buydu. Doğru teşhis koymuşum.
      He bunda ne varki diyeceksin büyük ihtimal?
      Söyle cevap vereyim.
      Ayn durumda ben olsam, şu cevap yazılsa cevabım "derdin ne" değil "anlamadım? " olurdu.

• Çok güzel ya da çok tatlısın sanırsam kaba konuşamıyorlar

0|0
    0|0
  • Sert görünüyo olabilirsin. Mizacın sert olabilir.

0|0
    0|0
  • Bulunduğunuz konum veya mertebe icabı bu gerekiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Karşıya yansıttığın kişilik mesafeli ve sert olabilir.
    Önemli birşey değil bence ama çok merak ediyorsan ozelestiri yapmayı dene.

0|0
    0|0
  • Fazla dominant fazla osmanlı fazla ciddi fazla resmi fazla otoriter bir görünüşünüz var galiba 😀

0|0
    0|0
  • Ciddi bir mizacın ve üslubun var demekki

0|0
    0|0
  • Benimle tanış

0|0
    0|0
  • İnsanlarla samimi olmayı deneyebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen biraz daha samimi davranabilirsin. Mesela 'Söyle kardeşim, sen yeter ki iste, tabii hiç sorun olur musaçmalama' gibi şeyler söyleyip sürekli tebessüm edersen aradaki duvarları kaldırabilirsin.

0|0
    0|0
  • İnsanlara kibar davranmaktan vazgeçerek.
    Yani, sana "bir şey sorabilir miyim acaba sana sorun olmazsa" diye bir tepki aldığında, "elbette" gibi bir tepki yerine "he canım sor" gibi salaş bir tepki verirsen bu tavırların değişme ihtimali mümkün.

0|0
    0|0
  • kültürlü ve terbiyeliler demek ki. sen sana nasıl davransılar istiyon ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...