Neden daha iyi bir insan olamıyoruz?

Yahu buraya bir soru yazıyorum hakaret üstüne hakaret hele cinsellikle alakalı birşeyse ne bilmemneyimiz kalıyor ne şeyimiz. Erkekler özgürce buraya istedıklerını sorabiliyor hatta kızlarla nasıl birlikte olduklarını güzel dille yazıyor kız yazarsa k, şar kız yazarsa o.. neden insanlara saygılı olmuyorsunuz nedne hakaret ediyorsunuz ks de bunu yapanlara soruyorum?

0|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Canım şikayet butonu var ,, rahatsızlık hissettigin herşeyi bildirmelisin,,
    Insanlar kendini bilmez şekilde davranıyor maalesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• erkekler yazıncada abaza diyolar hemcinsleriniz... ama erkekler abaza diyenleri sklemiyor kafaya takmıyor yani... kızlarda kasar denmesini takmasın... ama öyle bir ego varki kimse bize kötü söyleyemez egosu... bırak bak dalgana kim ne derse desin... sert eleştride olacak övgüde... fikre açık bir yer bura...

0|1
    0|0
  • hayvanlar kadar olalim oda yeter

0|1
    0|0
  • buradan böyle bir şey beklemen doğru değil. buralarda hep böyle şeyler olacak. düzelmez buralar.

0|0
    0|0
  • sadece ks'de değil normal hayatta da böyle, insanlar kendilerine bakmadan başkalarını müdahale etmeye pek bir hevesli. maalesef içinde bulunduğumuz toplum böyle, yapacak pek fazla bir şey yok gibi

0|0
    0|0
  • Ülkesine düşman olan kişiyi başa getiren halktan ne beklenir. İnsanlık?
    O ne demek? Yenilir mi içilir mi? Hiç öğrenemedik.

0|0
    0|0
  • At gözlükleri ile bakip, bencilsel yaklaşıyorlar. Erkekler herşeyi yapar kafasında insanlar. Kadınlarında istekleri arzuları , gururlarını, duyguları olduğunu benimseyemediler. Ne yapalım maalesef bu dünyada bu böyle.

0|0
    0|0
  • Ortadoğu ülkesiyizde ondan.
    Ahh Atatürk ahhh.

1|0
    0|0
  • menfaat çi olduğumuzdan

0|0
    0|0
  • Olur arada böyle fazla şeyapma

0|0
    0|0
  • yaf bir hadi ordan git burdan hiçbirşey yazmak doğru değil aslında heleki cinsel konularda o durum için allahtan site gizli kullanıcı özelliği kullanmış

0|0
    0|0
  • zihnyetleri bozuk mazur gör

0|0
    0|0
  • Çünkü ahlak kavramı kalmadı iyi insanlar o güzel atlara binip gittiler demirin tuncuna insanın piçine kaldık ;)

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamadığı ciğere miyav dermiş :) işte tam bu yüzden

0|0
    0|0
  • Herkes insan doğar ama herkes adam olamaz. Bu sözü düşün bence

0|0
    0|0
  • Kendine saygisi olmayan insanin karsisindakine saygi gostermesini bekleme kesinlikle

0|0
    0|0
  • Haklısın kızdan özgür erkek gibi o hakaret edenler orupu çocuğu asıl kaşar evlatları onlar

0|0
    0|0
  • Çünkü insaniz :)

0|0
    0|0
  • Ben ikisininde yazmasını doğru bulmuyorum mahramiyet konusu dur bunlar sokakta sıçabiliyorsa birisi yazsın tabi bide sapık abaza vs olup da yazanda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aile nasil yetisdirirse oyleler. armut dibine duser derler cok severim bu sozu. anne baba neyse cocuklarda o kadar saygisiz büyüyor.

0|0
    0|0
  • Ben ayrımcılık yapmam, ikisine de saydırırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...