Çok yoruldum bu hayattan arkadaşlar :( ?

Çok yoruldum bu hayattan sizlere acıdan başka paylaşacak hicbirşeyim yok ne kadar kötü dimi :( başladığım hicbir işi bitiremedim şu hayatta ve elimde olan herşeyi kaybettim yarimi de kaybettim güzelliğimide kaybettim çevremide kaybettim tek duran şey insanlığım o yerinde hala ama gücüm tükenmek üzere arkadaşlar zor sabrediyorum insanlara anlatamıyorum hayatımı dinlemek isteyen de yok zaten ama toparlayamıyorum böyle nereye gidicem bilmiyorum belkide gidemicem...

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu yasta ne bu karamsarlik?

0|1
    0|0
    • cok kötü günler geçiriyorum ve cok uzun süredir bu yüzden de kendimde değilim yaşadığımı uzun zamandır hissetmiyorum bunu derken gerçekten de hissetmiyorum inan bana

• Takma herseyi be. Aylakliktan bos yasamaktan bos seyleri takar olmussun. Cok daha muhim seylere kederlenmek lazim. Sktet

• haklısın işte...

En İyi Erkek Görüşü

• A. plani hakkariye yerles bol farkli duygulari tatmak icin b plani dunyayi kaldir strongmen powerlifting guc antremani yap c plani turkiyeden yunanistana dogru yuz kurtulursan adamin dibisin d. plani intihar et. G00dluck you need it

0|1
    0|0
    • E planı bu görüşü yazanı bul ve öldür

• ben senin cektigin acilarin 4 katini cekiyorumdur amac eglenceli vakit gecirmek dediklerim aslinda altin degerinde tabi anliyana

• tamam kardesim sorun yok olabilir ama Şu an o kafada degilim olmuyor valla saolsın genede

Kızlar Ne Diyor 3

• Kotu gunleeden sonra mutlaka guzel gunlerde gelir. Ssdece umut et. Hayat hep boyle kimin hayati mukemmel ki. Olmadi psikolojik yardim al. Hayat cok kisa sen ani yasa. Ufak puruzler seni yildirmasin...

0|1
    0|0
    • :( teşekkür ederim inşallah sabrederim...

• Bu dünyada anlayış beklemek cok sacma zaten. Karşındaki seni dinlese bile anlayamaz herkes için böyledir bu. Sanirim gercekleri kabul edersen daha kolay alisirsin icinde buludugun duruma. Kolay gelsin kardesim

0|2
    0|0
    • haklısın aynen öyle kabullenmek belkide ben bunu yapamıyorum cok büyük sorun bu pskologa gitmedim hic zor zamanlarda Şu an onun sıkıntısını yaşıyorum kendi kendimin arkadaşıyım

• Insallah, Allah kolaylik versin sana kardeşim

• saolsın hepimize inşallah...

• yorulmayan mı var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mesaj at dinlerim ben ;)

0|1
    0|0
    • saolsın kardesim ama işte artık anlatmanın da bir anlamı yok kendi kendime halletmem gerekiyor bunları başka çaresi yok

• Allah razı olsun saolsın:)

• Allah cümlemizden razı olsun kardeşim :)

• Kardeşim bende yaşıyorum onu ve bu tükenmişlik sendromu bunun çaresini psikologda ara sonrada elini aç semaya

0|1
    0|0
    • hayatımda hatalarda oldu hep namazada başlamam gerekiyor ama bazı duaları bilmiyorum onları ezberlemem lazım bir başlasam zaten huzura ererim pskologa nasıl gidilir bilmiyorum yani tek başıma nası yapcam onu vs

• aynı dönemleri yaşadım kardeşim hatta şimdi daha kötüyüm ama nedense daha mutluyum belkide takmaktan vazgeçtim herşeyi belkide giden herşeyin yerine bir başkası alacak diye bu rahatlığım. Daha gençsin unutma hiç bir şey için geç değil. !

0|1
    0|0
    • saolsın hocam inşallah öyle olur ama işte en cok beni yaralayanda fiziki değişikliğim oldu yani çirkinleştim eski halimden cok farklı birine döndüm

• sana öyle geliyor bende de oldu o durumlar mesela saçlarım seyreldi 2 yılda kendimi kötü görmeye başladım bunları düşünerek daha kötü oluyordum. eğer ciddi bir kaza bir musibet yaşamadıysan yüz hatların hep aynıdır kardeşim sadece olumsuz düşüncenden dolayı sen daha belirgin hissedersin değişiklikleri fiziğinde de bir değişiklik yoksa sorun edecek çok fazla bişey yok. hem kendini salma kalanını kurtar daha kötü olma hemde unutma hep aynı kalmayacağız aynada yüzüne bakamayan insanlar var ya da kalkıp yürüyemeyenler çok.. kaybettiğin bişey yok hayatından gidenler içinde üzülme unutma bir gün gidenlerin değil seninle kalanların değeri olucak herşey unutulacak. ben bu dönemleri yaşadım 6 yılım boşa geçti şimdi isterse kimse yüzüme bakmasın ben böylede mutluyum. nys çok konuştum hakkını helal et sağlıcakla kal.

• cok güzel yazdın hocam bende işte sakal falan cıktı tüyler falan cıktı birazda yüzüm kilo alınca bana cok değişti gibi geldi bir anda hayırlısı artık inşallah bende böyle düşünebilirim saolsın

• Karsidan yaz ayi geliyor git bir tane otele kayit yapdir denize falan git yeni bir sayfa ac kendine eskileri unut hepsi gebersin de bak nasil duzeliyorsun biz kendini kopruden atan adami geri getirmisik kanki sikinti yok kendine guven ;)

0|1
    0|0
    • herkese ragmen başabilir miyim sence

• Yuz cokda onemli degil bakimli giy elbisende falan yirtik leke olmasin herzaman dik dur sakin yapin olsun jer zaman yuzunu tras et tuy az cikiyorsa eczanede sivilce icin ilaclar var ben gerci kullanmiyorum yuzume degilse giyimime cok onem veriyorum ve her defasinda guzel giyince dunyanin en mutlu insani oluyorum bazi guzel erkekler var giyimine falan ozen gostermiyolar hic kiz arkadaslari yok ve fark etdiysen bazi unlu sarkici kizlarin sevgilileri cok cirkin... Benziyolar :)

• doğru diyon :D :D bakalım benim durum nereye gidecek

Yükleniyor...