Anne babaların bir hakkı varmıdır?

ya da şöyle diyim anne baba gibi görünenler. mesela sevgi vermez çocuklarına, yalnız bırakır hiçbişeyini önemsemez ama kalkar ben seni karnımda taşıdım, mamanı yaptım büyüttüm? ee pardon da sen doğurmayı göze aldıysan bunları biliyordun zaten banane bunlardan?
bide dizilerde çok görürüz ya fakir ama gururlu anne baba 5 10 tane doğurup ta ben bir memur maaşıyla baktım size diye övünür.. ah çok duygulandım canım iyi halt yedin ya. pardonda fedakarlığı yapan sen değilsin, senin fakir olarak sunduğun hayatı sesini çıkarmadan senin yanında geçiren o çocuk.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ailenle problemin mi oldu?

0|0
    0|0
    • ailem yokki artık düşmanım olmak istiyorlar da çenemi açınca ondanda vazgeçiyorlar mahlukatlar

• Sen cok zengin ol , zengin musmutlu cocuklar yetistirirsin

• sende 1 gramcık beyin olsa zaten bu sorunun maddiyatla alakalı olmadını anlardın ama işte anlamıyorsunuz kıtsınız işinize geleni söylüyorsunuz. iyi geceler

En İyi Erkek Görüşü

• Her anne babanın hakkı yoktur katılıyorum sana. Çocuğuna güzel bir hayat sunmadan ona gerekli ilgiyi şevkati göstermededen çocuk yapmaya kalkışmasın kimse. Yazdıklarına katılıyorum arkadaşım. Kendi adıma bu konuda şanslıyım ailem beni çok sever üstümede çok düşerler ama duyduğum kadarıyla bazı arkadaşlarım bu sıkıntıyı çekiyor..

0|1
    0|0
    • bide sevmeyipte karışan var benimki gibi sadece gülüyorum artık. insanın yaşamama sebebiler adetaa

• inşallah evlenirsiniz

• İnşallah senin içinde herşey yolunda gider.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında durumu olmadan çocuk yapanlara bende çok kızıyorum ama yinede kolay değil anne hakkı ödenmez

0|0
    0|0
    • sevgi nin hakkı ödenmez ama sevgi göremiyorum ben günümüz anne babalarında.

• Değil tabiki doğurup sokağa atanlarda var sen zorluk görmemişsin neyse damarına basmak istemiyorum umarım gün gelir anlarsın.

• ayy tabi halimize şükredelim yaa çok haklısın sokağa da atılırız ya sonuçta doğurdular bizi o kadar günah işledik onlara haklsıın tebriksss tatlım

• vardır illaki. az da olsa.

0|0
    0|0
    • yo ben babamla görüşmüyorum mesela sadece para alıyorum dava yoluyor oda ki hak ettiğimden çok daha az alıyorum. annem desen tanımadığım bir ev arkadaşı gibiyiz.

Erkekler Ne Diyor 2

• cocuk yapmak zaten birkere bencillikdir onlar bize sormadi gelmek istiyomuz bu dunyaya ama genede ayni kani tasiyoz onun hatrina iyi davraniriz bakariz sahip cikariz yaneee

0|0
    0|0
    • aynen sormadıkları için kötü muamele yapma gibi seçenekleri olamaz

• haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...