Kızlardan uzaklaşma?

Arkadaşlar ben tipi iyi sayılabilecek biriyim ve konuşma bakımındanda bir bayanla nasıl konuşulur bunuda kendince bilen bir insanım ve istediğim kızı elde etme konusunda hiç sorunum olmadı. Bayada kız arkadaşım oldu. Son zamanlarda baya kızlardan uzaklaştım gelen mesajlara cevap vermiyorum kızlar öyle ilgimi çekmiyor artık. Bunu erkeklere yönelmek olarak anlamayın öyle bir durum yok. Ama otobüste bile biri gözlerimin içine bakınca çekinip başka tarafa bakar oldum. Soğudum sanki. Bu kızlara doymuşluk mu yoksa ciddi bir sorun mu? Kibarca soruyorum lütfen ciddi cevap verirseniz sevinirim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• tamam büyümüşsün artık

0|1
    0|0
    • Güzel cevap bayan. Teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de mümkün ama yaşına bakacak olursak büyüyor olmanın da etkisi olabilir.

0|1
    0|0
    • Benimde düşüncem o yöndeydi lakin içimde yinede bir şüphe kaldı burda benden büyüklerde var illaki onların tecrübelerinden yararlanmak istedim teşekkür ederim ayrıca

• İyi düşünmüşsünüz insanların düşüncelerini almak çok yardımcı olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ciddi bir sorun değil normaldir

0|1
    0|0
    • Soruma cevap verdiğin için teşekkür ederim :)

• Aynen bendede öyle zamanla bir hayli fazla olduğu için şimdi insan eski tadı tuzu almıyor eskiden baktıklarında ne kadar mutlu olurdum çirkin olsa bile düşün ama zamanla o ergenliği gençliği üzerinden atınca soğukkanlı olgun oluyorsun ve eskisi gibi olmuyor gayet normal yani sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...