Tipimi beğenmiyorum ne yapmam lazım?

Tipimi beğenmiyorum ne yapmam aynaya bile bakasım yok ki insanların yüzüne bakamıyorum ne yapıcam pskoloıjım alt üst oldu... Eskiden böyle değildim görüntüm baya değişti pskolojımıde mahvetti bu durum insanlardan kaçar oldum...

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• olgunlaştıkça yüz hatların oturur güzelleşirsin

0|1
    0|0
    • artık bıktım ya bir bilsen bir bilseler hayatımı dışardan bakanlar gücümün son noktasındayım son cırpınışlarım

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim tatmin edecek derecede değişmek istersen en basitinden bir burun bile değiştirmek insanın tüm mimiklerini degistryr çevrede olanlar vardı adamları taniyamadim çok farkediyr burun ameliyatı ve çene merkezdir bu ikisinin estetiğiyle gayet hoş gorunyun olabilir yanı işin profesyonel ellerine kalmış estetik cerrah kesin çözüm.

0|1
    0|0
    • Önce git bir doktorla konuş muayenesi ol yapılabilecekler hususunda konuşup programlar yardımıyla zaten fotoğraf yüzün üzerinde oynamalar yapıp olabilecek değişimleri gösteriyorlar.

• benim burnum ufak zaten ya yani iyi ama işte yüz kısmı gergin ve bakımlı değil yüzüm birşeyler cıkıp duruyor ne yapacagımı şaşırdım yüzümde birazda kilo var ama vucudumda kilo yok o yüzden nasıl yüzümdeki kiloyu verebilirim bilmiyorum önce yüzümdeki kilolar gitsin istiyorum sonrada yüzüme bakım yapmak istiyorum ama nasıl gider bu yüzdeki şişlik falan hic bilmiyorum cok yoruldum artık ınan :(

• Mesajdan yaz bna kardeşim Ozelden konuslaim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• intihar et cok da s1kimdesin yanee

0|1
    0|0
  • Kafa nakli yaptir

0|1
    0|0
  • Kendinle barisij olmak cidden onemli. Anlayabiliyorum seni.
    Yapabilecegin birkac sey var
    Spor , kisisel bakim, duzgun bir sac mideli ve biraz sakal fena olmaz.
    Denemen lazim baya birsey

0|1
    0|0
    • kardeşim spor yapıyorum kişisel bakımda yani bakımsız duruyo gibiyim ama elimde olan birşey değil yüzümde birşeyler cıkıp duruyor hep degişti yüzümde saç falan desen uzun zaten kısa gitmiyor bana sakalda var işte ne bilim cok yoruldum bir bilsen var ya hayatımı...

• tipi s. tr et de o kadar yaptıklrna rağmen insan içine sıkılmadan çıkan onca insan var ki :)...

0|1
    0|0
    • haklısın işte insanlar acımasız ya...

• acımasızlkla ilgsi yok yüzsüzlük bahsettgm onursuzlk :D

Yükleniyor...