Kopegime tuvalet egitimini nasil alistiracagimi bilmiyorum?

Kopegim buyumeyen irklardan arkadaslar daha once hic beslemedim egitimini nasil verecegim yani yemegini yedirdikten sonra yapana kadar yapacagi yere goturup basinda mi bekleyecegim? Birde alistirmak amaciyla fis fis sıkılıyormus bu konu hakkinda bilgisi olanlara ihtiyacim var?

Güncellemeler:
Benim haftada 1 okulum var sadece haftanin 1 gunu sabah 5ten aksam 8e kadar yokum o gunler ne yapmaliyim oyun parki gibi bir sey olmali yalnizken orada kalmali degil mi? mamasini ve suyunu birakip giderim fakat tuvalet durumuna 1 hafta icinde alisamazsa eger ne yapmam gerekiyor ben gelene kadar kendini batirir cunku eger yaparsa hic bilgim yok lutfen yardim edin

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Egitim damla ve mamalari var ise yariyor

1|0
    0|0
    • Irki Sivava 0 boyutlu suyunu mamasini ne sıklikla vermem gerekiyor acaba acemiyim yanlis beslemekten korkuyorum uzerine cok titriyorum

• Evet :)

• Aldinizmi egitim mamasini diger malzemmeleri

En İyi Kız Görüşü

• Disari cikarticaksin gezdiriceksin

1|0
    0|0
    • Tuvaletini disarda alistirirsam evde hic yapmaz mi peki bu sekilde oluyor mu?

• Evin tuvaletine mi alistiricaksin kum mu slicaksin. Disari alisirsa senin icin zor olur

• Kopeklerin kuma yaptgini ilk defa duyuyorum kediler yapiyor kuma diye biliyordum ben Şu an evde alistirmaya calisiyorum daha cok yeni ogrenmeye calisiyorum bende oglumla beraber 😊 sizlerin sayesinde tabi

Erkekler Ne Diyor 1

• Konuş onunla ortalik yere sicma de kaç yasina geldin ayip de

1|0
    0|0
    • Ne sacmaliyorsun bilgin yoksa veya sevgi beslemiyorsan hayvanlara karsi burnunu sokma rahatsz etme !

Kızlar Ne Diyor 1

• yemek yedikten 15 dk sonra çıkar gezerken yapıyor bir yere işte çimenlik alanlar olsun mümkünse

0|0
    0|0
    • Benim kopegim 1300 gram civarlarnda olacakmis en fazla sivava irki ben suyunu ne sıklıkla vermeliyim surekli onunde durmamasi alismasi acisindan onemliymis duzenli vermek gerekiyormus yani mamasini ve suyunu ne sıklikla vermem gerekiyor

• yıllardır köpek beslerim. suyu asla kaldırmam günde 4-5 kere tazelerim şimdi otomatik var 1 kere tazeliyorum. Mama hep önlerinde durur hiç kaldırmam. yazın hariç çünkü üstüne sinekler konuyor. Bazen mamadan sıkılırlar et pişirip veririm. Dışarıdan gelince de ödül veririm. koynumda da uyutuyorum :D

• Sizinkinin cinsi ney acaba? :)

Yükleniyor...