Sevgilimle he yemekte boyleyiz?

Her yemekte durumumuz aynı sevgilim yemegini hızlı tüketir (itici degildir kesinlikle) ben yavaş tüketirim. muabbet esnasında benim tabaga bikac kes dalar dalmasada alışmısım rahatsız olurum ben catalla arasıra uzatırım böyle tatlı gecer yemek fastımız. sorun su ki gecen arkadas ortamında yemek yedik biz tbi yine biziz o bana lokmasını uzatır ben buna alışıgız durum böyle. bide kız arkadasım mesaj attı gece bu konu üzerine ve nısanlımın bu tutumunu yalnış ve kaba buldu ne o öyle tabagına ekmek bandırıyor falan dedi doymadıysa alsın ikincini falan dedi bende sıkıntı yok falan dedim. siz ne diyorsunuz erkegin bu tutumuna

0|1
21|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayat senin bacım. Ne ipliyorsun arkadaşının kelimesini. Sanane sen kimsin benim sevgilimi eleştireceksin de geç. En uyuz olduğum insan tipidir. Kim bilir kendisinin ne saçma sapan hareketleri vardır ama illa başkasını eleştirecek.

0|0
    0|0
  • Laçka.

0|0
    0|0
    • Konu arkadasmı bizmi

• İşte buyuzden soruyu paylastım fikirler için arkadasımda bu düşüncede

• Yani empati kur diyeceğim ama bizzat sana yapıyor zaten hareketi. Birisinin bana bunu yapmasını gerçekten hiç istemezdim.

• bende hızlı yerım hep istemsizce :/

0|0
    0|0
  • Kadin ile erkek arasinda ki boyle guzel bir iliski baskalari tarafindan elestiriye acik olmamali diye bir kanaatindeyim ama bu davranis toplu yerde olmamali ayip kacar cunki

0|0
    0|0
  • Sorun edilecek konu değil bence de doymadıysa gitsin yeni bir tabak yemek alsın arkadaşının dediği gibi ama sorun edilecek birşey yok sıkıntı yapma bence kardeş.

0|0
    0|0
  • arkadaşın sıkıntılı bence

0|0
    0|0
  • yemek fastı degıl faslı. onu fuzeltmek ıcın geldım gıdıyorum

0|0
    0|0
  • siz kızlar niye birbirinizi dolduruyorsunuz

0|0
    0|0
  • yapmasın bence de

0|0
    0|0
  • gayet. olagan normal birsey kiz arkadasin cok sosyetik

0|0
    0|0
    • Biraz soradan gurme ama iyi kızdır bunuda fikirleri net

• valla yemek konusunda iş çevresi disinda o da kurumsal. cevre disinda rahatımdir yemek yerken. insan kendinden gecmeli keyiften

• Normaldir. :D

0|0
    0|0
  • Niye siz kızlar hep birbirinizin açığını arıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Hiç modern bulmadim

0|0
    0|0
  • Sane la kaltak deseydin

0|0
    0|0
  • Erkek yemeğinin hızını kadına göre ayarlar. Görgü kuralıdır.

0|0
    0|0
  • Bence dogal yani durum. Kiskanmis mi arkadasiniz 😅

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamında yapması samimiyet değil az biraz kroluk, kusura bakma... İki kişiyken sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Doğallık iyidir bence olduğu gibi olsun yeter.

0|0
    0|0
    • Gercekten hoşuma gidiyor ya bunu sempatık yapıyorda işte yorumlardanda belli cogu insana ters geliyor

• İkinizin kalbi birlikte çarpıyor ise asla başkalarına kulak asmayın. İnsanlara bakarsan her şeye bir kulp takarlar.

Kızlar Ne Diyor 20

• O arkadasun kiskanmis yaa. Bence cok guzel bisey sizin ki.. Kiskancliktan kudurmus. Sen niye onu kafana takiyosun ki? Basjalarindan size ne. Siz boyle mutluysaniz sorun yoktur:))

0|0
    0|0
  • Sen mutluysan arkadaşına neymis? Bosver sana tavsiyem 3. sahislari aranıza sokma

0|0
    0|0
  • Olabilir canim, ne var bunda :)

0|0
    0|0
  • Sen rahatsız olmuyorsan arkadaşının dediğinden sana ne? İnsanlar herzaman kusur buluyorlar onları dinlemek saçma.

0|0
    0|0
  • Ister ekmekle yer ister ikinci tabagi alir ona neymis

0|0
    0|0
  • Rahat ve doğal biri diye düşünürüm olabilir samimiyetiniz kıskanılmışta olabilir

0|0
    0|0
  • Arkadaşın ne karışıyor, kıskanmış olabilir

0|1
    0|0
  • bnce aranzdaki işlki harika böyle devam edn elalem ne der diye yaşnmaz mutluysan mutlusundur ;)

0|0
    0|0
  • Gayet normal bir durum sen onun tabagindan alirsin o senden alir arkadasin sizi kiskanmis :)

0|0
    0|0
  • Yani ben pek tabaktan alip yeme olayini pek sevmiyorum. Ama öyle arkadaşının dediği gibi kaba bir hareket mi? Bilemiyorum. Kişiden kişiye değişir. Ama sen rahatsiz olmuyorsan sorun yok ama oluyorsan sevgiline bunu söylemelisin.😉

0|0
    0|0
  • Aranızdaki şeyden kime ne ya? Samimi en azından sevinmen lazım.

0|0
    0|0
  • Sen rahatsız olmuyorsan başkalarını ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Bir sıkıntı yok bence, boş ver sen başkalarının düşüncelerini.

0|0
    0|0
  • Bence kaba bir davranis degil ama arkadaslarinin yaninda bunu yapması yanlis

0|0
    0|0
  • Bence tatlış yani 😄

0|0
    0|0
  • Bırak bansın nolcak insanın doğal olanı samimidir

0|0
    0|0
  • Yuh ne var bunda ne saçma bence nisanlinda değil arkadaşlarında sıkıntı var 👎

0|0
    0|0
  • Bilemedim. Belki toplum içinde kaba görünebilir ama bence bunun sebebi kaba oluşu değil, samimiyet.

0|0
    0|0
  • Ona neymiş

0|0
    0|0
  • Sonuçta birbirinizi seviyorsunuz siz rahatsız değilseninz kimseyi ilgilendirmez bu durum. Kimi kız sever kimisi sevmez. Ama seviyorsan birini rahatsız etmez

Kız arkadaşın neden dedi ise ona özel resmi bir yere mi gitmiştiniz rahatsız oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...