Emlakçılarka başımız belada?

Arkadaşlar ev alıcazz. Emlakçı bir eve götürdü ve 185 binden 1 kuruş inmez dedi. Bende tesadüf netten araştırdım ki aynı evi 4-5 emlakçı ilana koymuş. Ve kimi 180 bine kimi183 bine koymuş. bir tanesini aradım ve 177 ye kadar düşüyor dedi. Sonra ev sahibini aradı meğer aynı binada 190 bine satılan daireler olmuş adam neden ben ucuza satıyim 180 binden aşağı vermem tapu ve komisyonda alıcıya ait demiş.

ilk emlakçı resmen kazıklıycaktı bizi. Cidden emlakçıya güven kalmadı. Bizde napalım kararsız kaldık. Tapu masrafları ne kadar tutar bilginiz var mı? 180 bine alınır mı bu ev

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aman dikkat et kardeşim bizim de başımıza çok geldi evi satarken aynen dediğin gibi araya 6 emlakçı birden girmiş. Bizim 150 istediğimiz ev olmuş mu sana 180

0|0
    0|0
    • Kendileri mi koymuş üzerine vay be

• Öyledir inanırım 3 gündür hepsi namuslu helal kazanıyor güya.

• Oooo onlara sorarsan mangalda kül bırakmazlar. Benim bir arkadaş var ticaretle uğraşıyor. Kardeşi emlakçı sen neden emlakçılık yapmıyorsun dediğimde "O işi yapacaksan çok iyi yalan söyleyeceksin, iyi kıvırtacaksın ikimizin yapabileceği iş değil onlar" dedi. :)

En İyi Kız Görüşü

• Bazıları fiyati düşük gösterip komisyonu fazla alır dikkat edin. Kurallara uyan cok az

0|0
    0|0
    • Tabi ki işte bizzat yaşadık

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlar anayi boyar babaya satar. Siz soğuk durun üc güne dönerler size. Her lafları yalan.

0|0
    0|0
  • Panpa geçen hafta aldım tapusuylu su elektrik dogalgaz dask falan derken bir 10 bin tlde onlara gidiyo malesef

0|0
    0|0
    • Aa daha dask var bak doğru. Su elektirik doğalgaz abonelikleri ne kadar acaba? Tapu masrafı ne tuttu sizin?

• Türkiyedeysen hiç yoktan cebine 6 bin koy işin içinden çıkamazsın sölim hayırlısı olsun

• Sağol ya inşallah alabilirşz.

• Allah, şeytanın ve emlakcının şerrinden bizleri korusun. Amin

0|0
    0|0
  • :D emlakcilik oyle sahibinden ilani bulur ilan verir onlar asil parayi kiradan vurur

0|0
    0|0
    • Anlamadım sanırım sorumu okumadın

• :D namusuzlar evet bende biraktim zaten şöyle akrabana bile guvenmiceksin benim oz dayim gizli ev satti komusyonu kendi cebine indirdi dayim diye soylemiyorum namusuzun tekidir keza 2 milyon tl boc ile batirdilar zaten ellerinde ki tum evleri sattilar ki orda donen para 4 6 bin degil her gun 20 30 bin donuyo o yuzden acimiyolar kimseye sonucta para hirslari batirdi onlari en iyisi ev sahibinden almak emlakciya gitmeyin

• Bulamadıkki hep emlakçıya vermişler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...