Biriyle face den tanistim bir kac ay once hala konusuyoruz ve huylarimiz zevklerimiz falan ayni hep ve sanki oncedem tanıyomusum gibi hissediyorum o da oyle hissetmiş ama genelde ben yazıyorum ilk.

Ya nedenini bulamadım buna acayip kanim kayniyo hani boyle tatli cocuklari gorup kanınız kaynar sarilir öpersiniz ya oyle kanim kayniyo ama asik degilim yani bilmiyorum niye seviyorum anlamadim asik mi oluyorum arkadasca bir sevgi mi sizce cok kanim kayniyo ona

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• babaannem gibi konuşma seviyosan git konuş :D

0|0
    0|0
    • O bana karsi oyle degil galiba evet cok ortak huy ve zevk var ama 1. Uzagiz ikincisi ilk ben yazıyorum hep ama bnle samimi guzel muhabbet ediyo ama belki sadece muhabbettir. Bende asik oldum demiyorum zaten ama bu ne sevgisi anlamadim ask desem degil gibi ama kanim kayniyo cok ona seviyorum ama neden seviyorum asik mi oluyorum yoksa arkadasca mi anlamadim

• demekki baya yakışıklı beğendiğin bir tip illa aşık olmana gerek yok :D

• Bilmem sevimli şapşal bisi yerim ya ama o ayni fikirde degil benim icin galiba. 😊Gecen gicik oluyon bana dimi dedim cok konuştum diye ne gicik olcam sana tatli sapsal birşeysin demisti dunde bisi anlatti dedi sen yabancı degilsin deyip anlatmaya basladi niye bilmiyorum seviyorum ama nasil bir sevgi bilmiyorum ama o benle ayni duyguda degil kesin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...