18 yaşında nasıl ev alınır?

25 yaşıma kadar para biriktirmek için vaktim var ama şu da var ev fiyatları artıcak. ne yapıp edip para biriktirip ev almam gerekiyor o yaşa kadar. Şu an 18 yaşındayım. gerekirse maaşımın %20 sini harcarım ev alana kadar ama bana öneride bulunun

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• 18 de kredi çek sırf ilerde rahat olmak için hayatının en güzel günlerini borç ödeyerek geçir 25 te borcunu bitir bir evin olsun sonra evlen daha hayatı tanıyamadan daha hata bile yapamadan sonra araba çocuk sonra eviniz küçük gelir sat ve daha büyük bir ev al onu ödemeye çalışırken hala rahat olamadığını farket ve düşündüğün ileri o zamandır daha çok malım olacak diye hayatını yaşamamışsındır giderken buraya bırakacağın şeyler için çok uğraşma sıradanlaşma

0|0
    0|0
    • yanlış düşünüyosun. Benim babamda annemde yok bana miras bırakacak bir kimsede yok herşeyi kendim yapmak zorundayım

• Acele etme henüz sokakta kalmadın

• HENÜZ kalmadım ama bazı şeyleri çok geç olmadan yapmak gerekiyo

Erkekler Ne Diyor 1

• bankadan kredi çekip ucuz bir ev alacaksın ki tamamını kredi çekebilmen lazım, 100 bin liralık bodrum kat falan almanı öneririm 10 yıllık krediyi 1850 gibi bir rakam olarak geri ödüyorsun 400 500 liraya kiraya verebilirsen eğer bir işte çalışıp asgari ücretinin tamamını bankaya ödemen lazım, 5 yıl sonra sen 23 yaşında olacaksın ve neredeyse kirası tek başına krediyi ödeyebilecek yani 5 sene sıkıntı çekeceksin. 18 yaşındaysan 28 yaşındada falan ev senin olur istediğin zaman satıp daha iyisinide alabilirsin
    diğer ihtimal ise ticaret yaparak, çinden ucuz bişeyler getirip ( araya birilerini sokarak ) iyi paralar kazanabilirsin. takı toka getirip internet üzerinden satan bir arkadaşım var 2 bin 3 bin liralık sermayeyle başladı, yaklaşık 1 liraya gelen bileklikleri kolyeleri internet üzerinden 15 20 liraya satıyor, günlük 10 tane kadar sattığını aylık en az 3000 lira kazandığını söylüyor. para ticarettedir ve sakın unutma birşeyi satarken değil alırken kazanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...