Kapat

Böyle olacaksa neden evleniyoruz?

Babam ve annem sürekli kavga ediyor. Babamın akrabaları annemin akrabalarından konu açılıyor bir saat kavga kavga. Babam işten sekiz gibi geliyor işte pek yemiyor eve getiriyor anneme onu yap bunu yap çay koy et yap bugün geldi işte bunu yapmamışsın onu yapmamışsın anneme sürekli nankörlük ediyor annem hep dediklerini yapıyor çok nadir yapmaz bugünde hastaydı yattı işte dinlendi geldi niye tavaya eti koymadın alt tarafı pişicek ancak yiyip oturuyosun diye bağırdı evde kavga çıktı kendi koysa ne olacak ki? Tek buda değil babam kendi akrabalarını koruyor sorun yok ama annem başka birini koruyunca evde olay çıkıyor demediği kalmıyor anneme hakareti de çok zaten yani çok biriktim ve bıktım evlenmek istemiyorum artık çevremdekilerinde bunndan pek bir farkı yok artık kavgadan sıkıldım bir evde az kavga olur çok olsada böyle basit şeylerden kavga mı olur neden evleniyoruz o zaman biriktim ne yapacağım bilmiyorum

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• annenin disipline ihtiyaci var baban calisiyosa annende ev islerini kusursuz yapmalidir

0|0
    0|0
    • aciklamayi okumadin galiba çay bile koymuyo babam tabani bile kaldırmıyo

• ozaman sen kaldir onu hayal edemedigi kadar cosdurun sevin iyi bakin konusmayin mutlaka vicdan azabi cekecektir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Hoşgörü, saygı, empati ve bir tutam da düşünce meselesi tamamen.

0|0
    0|0
  • Bir tek kavgasiz evde ben mi buyudum ya?

0|0
    0|0
  • Sen nasil bir insansan evlenecegin kiside oyle biri olur.
    Boyle olmak zorunda degil

0|0
    0|0
  • baban pislikmiş

0|0
    0|0
  • evlilik boş kadın erkek çekimi sexxxdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!