Emily Baker olayi deep web ile mi ilgili?

Emily baker olayi gercekten deeb web ile mi ilgili deep webden korkmali miyiz

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• deep web ne olduğu hakkında bir fikrin var mı acaba
    abartmayın ya bir şeyi farklı bir taracı ile girilen alan adları denişik bir yer
    takip edilirliği zor o yüzden yasal olmayan olayların döndüğü uyuşturucu vb gibi bir yer.
    tek mevzusu bu az iki araştırın.
    gerekirse indirin toru dolanın bir merakınız gitsin yok yani bir şey zaten olan şeyleri de öyle kolay bulamıyoruz. şimdi dediğin olay ne tam bilmiyorum lakin ne alakası olabilir deep web ile? nasıl bir şeyi olabilir yani ne alaka? çok da merak eden varsa 1 2 belgesel vereyim izlesin şu konu hakkında 3 defa gördüm şu başlığı bu gün kim dolduruyor sizi. anlamıyom ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nolmus?

0|0
    0|0
    • Ya Emily Baker ölmüş biriymiş sevgilisine mesaj gelmis o da korkmus baya konusmmuslar emily baker smile dog paylasmis hep facebookunda sevgiliside arkadaslarina atmis arkadaslari inanamamis olmus kisinin facebookta knunla konustuguna daha sonra emily mesaj atmis garaj cok soguk diye oglan garaja gitmis orada olu bulunmus

• Oha oha 😣😕 sormasaymisim iyiymis:(

Erkekler Ne Diyor 11

• ne olmuş ki duymadım ben bişey

0|0
    0|0
  • ne olmuş ki duymadım ben bişey

0|0
    0|0
  • -8 katmanı var sanırım bu ağı hiçbir ülke kontrol edemiyor bu nedenle yasaklamayı tercih ediyorlar FBI. 6 ya kadar açabilmiş durumda tabiki bu terör örgütü yazışmaları eylem planlarını çözümlemeye yeter ama işin zor kısmı 7-8 en kötü niyetli bir o kadar başarılı hackerler 7. Katmana ulaşmış ancak ulaşıp da sağ kalanların sayısı azdır bu webin icadının şeytani tarikatlara mensup veya mason localarının olduğu söyleniyor bu ağ erişiminin 2. Katmanına girmeniz bile ölümle sonuçlanabilir denemeyin..

0|0
    0|0
  • Deep web de korkulacak birşey yok. Yüksek noktalara erişmiş biri olarak söyleyebilirim ki ne ararsan o vardır. O olay ile ilgili ne merak ediyorsan sorabilirsin tabi deep web kanadıyla ilgili. Şahısı tanımam bilmem çünkü.

0|0
    0|0
  • Korkmayin

0|0
    0|0
  • Olayın özeti nedir araştordım fakat bulamadım

0|0
    0|0
  • benim kullancağım internet anca bu kadar.
    enfazla buraya girerim bide satranç oynarım

0|0
    0|0
  • Simdi soyle bazi film yapimcilari poktan filmlerini daha ilginclestirmek icin bu gibi seyler yapiyor en iyi ornek blair cadisi

0|0
    0|0
  • ne olmuskı deepwebdeyım soyle bakıcam

0|0
    0|0
  • Ne olmuş ki

0|0
    0|0
  • one ya anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herşeyden kolay kolay etkilenmem bu tarz birşeyi bir bayanın ölümünü araştırmıştım bir ay zehir oldu özellikle geceler. O yüzden ben araştırmadan sen birşeyler çıtlatsan sevinirim. 😂

0|0
    0|0
  • Noldu ki manken değil miydi trans miydi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...