Biri mantıklı cevap versin?

Kizlar neden daha guzel gorunmek ister birilerine ispatlamakmi yoksa sacmaliktan ibaret. Mi ben sacmalik?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• bence ispat filan yok tamamen ihtiyactan

0|1
    0|0
    • Kusura bakma Bence ihtiyaç değil

• İhtiyaç sınıfta makyaj yoktur bence yemek yemek ihtiyaçtır su içmek ihtiyaçtır banyo olmak mesela. Tuvalete gitmek mesela veya çalışmak bunlar ihtiyaçtır makyaj ya da güzel görünmek ihtiyaç değil ya valla. Çok önem veriyorsunuz böyle şeylere. Ve sonra bütün gözler sizin üzerine de çekiliyor ve. Göz tacizine ürüyorsunuz eminim. Bundan rahatsız ilan erkeklerde vardır

• ya aslına makyajı hayatının tam ortasına koyan kızları tanıyorum sohbetlerı bıle boş oluyor zaten ama benım bahsettıgım abartı olanlar degıl olması gereken ozen. sen bunları yasamsal ffalıyetlerımızı kapsayan ıhtıyaclarla kıyaslamıssın. pek dogru bır sınıflandırma olmamıs yerlerı farklı. sana ornek vermem gerekırse en basıdınden iş görüşmelerine gittiginde bile en cok senın gıyım tarzına bakıyorlar ona gore bıle karakterınle ılgılı cıkarımlarda bulunabılıyorlar. gıyınmek ve gıyınmeyı bılmek cok onemlı

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların ilk amacı diğer kızlara güzel gözükmektir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• ben sadelikten yanayımdır genellikle zaten kimse sabah kalkıp yok onca saat giyin saçını yap makyajını yap Ojenin kurumasını bekle yani yaklaşık 2 saat uğraş istemez şimdi şöyle düşünelim okula bunları yapmadan gittim etrafına bir bakıyorum kii boya badana bir ton kız saçlar yapılmış giyinmiş şıkıdım şıkdım dolu eh güzel de görünüyorlar böyle olunca da erkekler onların peşinde zannediyorlar ki kızın doğal hali o kız bir yüzünü silse dumur olur haberi yok böyle olunca hem o kızlarla rekabet hem de erkekleri etkilemek için kızlar bunu yapar bir nevi doğanın kanunu

0|0
    0|0
    • En güzeli doğal kız dir erkekleri anlamıyorum boyal kizdan ne buluyorlar. Makyaji sildimide de bu ne diyorlar. iç güzel bir kız için yeterde artar bile

• Bak çok haklısın bence makyaj malzemeleri dünyadan silinmeli ki kim ne halt belirlensin yoksa kadınlar aldatmaktan erkekler aldanmaktan vazgeçemeyecek

• Kesinlikle doğru

• öyle düşünme kıskançlık oyununa düşme süslenmiyorsa kendini kötü hissediyordur demek ki mutlu ediyorsun sakin ol

0|0
    0|0
  • Yoo ben kimse için hazırlanmak kendimi güzel görmek için hazirlanirim ev içinde de öyle makyaj değil yanlis anlama giyim diyorum bakım falan

0|0
    0|0
  • Yaradılış.

0|0
    0|0
  • Güzel olan her şey beğenilir çünkü

0|0
    0|0
    • Peki sen kendini başkalarını neden güzel göstermek istiyon cevap?

• Ben ce fazla güzel olmak başa bela acar. bir bayan bunun ortasını bulmali

• Fazlasını bilmem ben karışmıyorum. Bir kadının güzel olmasının amacını anlatabildiysem bugünkü misyonumu tamamlamışım demektir. Teşekkürler

• Hic bir fikrim yok..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• potansiyel et/statu/ego oksama/beyin derin seviye mutluluk duygulari kesfetmek vesaire

0|0
    0|0
  • Sadece kızlar mı..
    Artık herkesin paylaştığı dertlerden biri; daha güzel görünmek :)

0|0
    0|0
  • bençede saçmalik

0|0
    0|0
Yükleniyor...