Artık dayanamıyorum nasıl davranmalıyım?

arkadaşlar annemle babam çok büyük bir kavga sonrası bikaç senedir iki yabancı gibiler babam konuşuyo ama annem o yokmuş gibi davranıyo babamda bu durumdan sürekli kafasında birşeyler kurup kurup beni esir alıyo esir alıyo derken sürekli benimle bu konuları konuşuyo ama ben onları bu sorunlarından bıktım babam zaten geçmişte alkol problemiyle birlikte psikolojik sorunlar yaşamış birisi zaman zaman gelgitleri oluyo ve sürekli bana bu konuları açıyo kendi aralarında konuşmuyolar artık bu evden gitmek istiyorum ya da kutu kutu ilaç içicem sonunda :( :( :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Allah dertten kurtarsın sizi evinize huzur versin baban annenle küs değil heralde dediğine göre

0|0
    0|0
    • aminnn çok teşekkür ederim babam küs değil ama annem iyice soğumuş durumda babam sürekli bana gelip annemle ilgili başıma ekşiyo diyim yani öyle

• inşallah çok üzülme

• teşekkürler :) anne babanın arası nasıl düzeldi mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• bir sen degılsın bızdede oluyo ben babamla kavga bile edıyom yumruk atacak duruma gelıyom ama durup susuyom allahım yardımcımız olsun cumlemızın

0|0
    0|0
    • tabi ki bir ben değilim ama herkes kendi yaşadığını çekiyo aminn

• Anneni alıcan karsına düzelticen herşeyi

0|0
    0|0
    • ona göre herşey normal ya da içinden gelmediğini söylüyo iyi davranmanın

• umarım bende yakın zamanda huzuru bulurum onlarla veya onlarsız sana da yeni hayatında başarılar şimdiden

• Umarımm teşekkürlerr

• Abin felan yok mu babani bir dovsun😇

0|0
    0|0
    • erkek kardeşim var o zaten hiç sevmiyo baba oğul bağları yok gibi ama ben güzellikle hallolsun istiyorum sanırım sihirli bir değnek istiyorum :(

• çok doğru çünkü bende vazgeçmiş durumdayım silkelenmem lazım

• Kendinle ilgilen/ spor yap/ diş gorunusunle ilgilen/ sağlik sitelerinde dolaş /yuzune yumurta akindan maske yap/ yuz yogasi var onu arastir yap /ne bilim boyle garip seyler insani hem oyalar hem rahatlatir hemde 3 4 ayda etkisini gorunce daha bir huzurlu olursun😇

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...