Arkadaslar babamin artik guveni kalmadi napabilirim?

Arkadaslar babamla aram fena degildi her senenin 3 ya da 4 ayi konusmazdik o kadar geri kalan aylarda konusurduk babam konustugumuz gunlerden birgun durduk yere bana dedi ki oglum sana bir araba alcam peki babam dedim kim hayir der ki herneyse aradan 2 ay gecti ben halen araba gelcek diye bekliyrm cok sukur durumumuzda vardi bir gun geldi sonra bana araba almicgini soyledi neden diyrm sebeb soylemiyor o bu herneyse sonra bana dedi ki araba hayalinden vazgec bende once beni bir hayale surukleyip sonradan ondan vazgecmemi istedigi icin ona cok kizdim aramiz bozuldu iyice ve bana dedi ki sen beni param icin seviyorsun ya boyle birsey mumkun olabilir mi zamaninda durumumuz yokkende ben ona babam demisim simdide babam diyorum neden bu dusunceye sahip oldu anlamadim ama o sozu cok agirima gitti beni paradan mahrum birakti akli sira ama ben onu parasi icin sevmyrm cok sukur kendimde kazanyrm ama neden benim babam benim psikolojimi bozdu o cumleyle ondan birsey istemeye korkyrm artik daha cok yaralicak diye

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanka babanın kafası karışmı biraz zamanla düzelir fazla sıkıntı etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...