Arkadaslar Bir erkeğin bir kadını köşede sıkıştırıp dövmesi doğrumu nasıl bişey ya bu bitmiycekmi kadına şiddet yeter?

Bugün indim aşağıya ekmek alcaktim bakkaldan neyse arka mahalleye gittim işte baktım bizim komşuyu kocası köşede dövüyo hemen gittim ben biraz çekindim ama gittim buna göz yumamam sonuçta neyse adam kadını hırpalıyodu falan recep abi dur dedim yapma bu zamanda böyle şeymi yapılır bana sen çık aradan herşeye karışma bizim aramızda bu sen naptığını biliyomusunda konuşuyosun dedi neyse bende tabi hemen eve gittim hızlıca abime haber verdim tekrar abimle gittik ooraya ama onlar orda değildi sizce bu doğru biseymi hangi devirde yaşıyoruz hala kadına şiddet var nereye kadar sürecek bu böyle sizce

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• O koseye sikistirip divenin ellerini kiracaksinki bir daha kaldiramasin nasil el kadirabilir Allah'in biz erkeklere emanet ettigi kadina

1|0
    0|0
    • Bencede katılıyorum elimden gelseydi orda onu ben yapardimda

• Erkekligini zayif savunmasiz kadinlar uzerinde ispatlamaya calisan aciz mahluklar bunlar

En İyi Kız Görüşü

• Bilegi kırılacısalar erkek olmak kadina siddet uygulamak saniyor bazi andavarlar onlarin anasi bacisi yokmus gibi davraniyorlar hepsine lanet olsun hepimiz bir kadından geldik. Kadınlar insan siz erkeklerde insanoglusunuz kadina saygi gostermek zorundasiniz abi bunu bir ögrensin cahil beyinliler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Polisi cagırsaydın keske. Bizim türk erkegi gercekten yobazmı yobaz. bana denk gelse beynini dagıtırım serefsizin

1|0
    0|0
    • Valla ben olaya girdim ama yapabilseydim bende orda onun beynini dağıtmak isterdim açıkçası

• Erkek erkekliğin i dışarda gosteremeyip gelip karisinda gösteriyor gidip şikayetçi olacaksınız gördüğünüz yerde

1|0
    0|0
  • Cehalet olduğu sürece kadınlara vajina olarak bakıldığı sürece böyle devam eder, Eğiitim şart.

1|0
    0|0
  • Keşke bayanlarda bize fiziksel şiddet uygulasa sadece

1|0
    0|0
  • eğitim şart

1|0
    0|0
  • bir erkeğin bir kadına vurması kendi özgüvensizliğinin sonucudur

1|0
    0|0
  • Siz kizlar olarak seviyorsunuz agır abi elde tespih parmak arasi terlikli tipleri; az bile yapıyorlar emin ol !

0|0
    0|0
    • Ben sevmem nefret ederim o yüzden kızlar diye genelleme yapma bazı kızlar de mesela

• Peki

• Kadına şiddete karşıyım fakat aldatma durumu olursa ciddiyim ikisini de bir mezara gömerim.

0|0
    0|0
  • belki adam hakliydi karişmasaydin sen

0|0
    0|0
    • Haklı olunca kadını dövmekmi gerekir peki

• mesela sanada saldirabilir

• Ben o kadın gibi pasif durmam kendimi savunabilirim

• ateş olmayan yerden duman çıkmaz illaki vardır bir kabahatıda yemiştir dayağı ama asla kadınlara el kalkmamalı diye düşünüyorum en azından büyük bir suç işlemediyse. siz burda adamı yargılıyorsunuzki kim bilir kadın ne yaptı düşündünüzmü bunları. mısır kola alıp sinema izlemeye benzemez düşünün biraz

1|0
    0|0
    • Olayı bilemem tabi ama kadın naparasa yapsın yanı ilk yol şiddet mi bunu sadece şiddet yaparakmi çözecek bide böyle düşün

• Ben bir kere karıştım adamı tuttum bana saldırdı yumruk attım yere düştü adam. Kadın sana ne oluyo be kocam o benim diye bana diklendi. Ne haliniz varsa görün diye ayrıldım. Karışsan bir türlü karışmasan bir türlü

1|0
    0|0
    • Valla ben kendimi tutamadım girdim işin içine ama maalesef elimden bisey gelmedi

Kızlar Ne Diyor 1

• evet yıl 2016 hala kadına şiddet var, en eğitimlisinde dahi bu şiddet var.
    cahillik vs bile diyemiyorum artık allah ıslah etsin ya ne yapıcaz böyle içler acısı durumumuz..

1|0
    0|0
Yükleniyor...