Azerbaycan denince aklınıza ne geliyor?

evet akşam akşam aklıma bu geldi bakalım yorumlar nasılazerbaycan denince aklınıza ne geliyor?

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben geliyorum :D

0|0
    0|0
  • Danslari

0|0
    0|0
  • Azerbaycan geliyo:)

0|0
    0|0
  • Eurovision geldi bizi desteklemislerdi sagolsunlar

0|0
    0|0
  • türkiyenin arkasına saklanan, "bi ülke bize savaş açarsa türkiye yardım edicek zaten sorun yok" havasında olan. Tek güvencesinin türkiyenin olduğu, türkiye olmasa hiçbir ota boka yaramayan bir devlet geliyor.

0|0
    0|0
    • hımmm ota boka yaramayan derken?

• kime güvenecekler rusyaya mı ermenistanamı yoksa irana mı türkiye her türlü desteği zaten veriyor hemde fazlasıyla

• azeri değilim balıkesirliyim

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçek kardeşlerimiz geliyor. Onlarsız olmaz onlar bizim tek gerçek dostumuz ve kardeşlerimizdir. Salam olsun hepinize Azerî gardaşlarım ( bilmiyorum kusura bakmayın fazla 😊)

0|1
    0|0
  • gardaşlarımız !

0|1
    0|0
  • Konuşmaları gerçi bizim ki kimbilir onlara nasıl geliyor :)

0|0
    0|0
    • 14 adet silah fabrikası var daha ne olacak:DD aselsan fnss tai roketsan daha dolu hepsinin yatırımları var baküde

• Sadece silah olur mu mesela amerika zeytin yağı üretimimizi düşürmemizi istedi çünkü bu konuda iyi gelir elde edecek ülkelerdeniz geçmişte ki boçlanmalarımızın bazıları amerikanın çıkarlarına yönelik yapılanmalar yüzünden oldu eğer Azerbeycan ile dayanışmamız daha güçlü olsaydı belki de bunlar olmayacaktı Şu an ki hali yeterli görmüyorum

• Kardeş ülke

0|1
    0|0
  • Türkiye ile kara sınırı olmayan bir ülke geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • kardeşş

0|0
    0|0
  • Zibil geliyor

0|0
    0|0
  • Nuru Pașa, bir de rüșvet :D

0|0
    0|0
  • Vatan Mübariz ibrahimov