Şu fotoğrafa bakıpta vicdan azabı duymayan var mı?

Şu fotoğrafa bakıpta vicdan azabı duymayan var mı?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/rMZp8B.png
    Ve insan yalnız kalmıştı.
    Hüznün derinliklerinde yüzüyordu.
    Etrafındaki tüm hayvanlar ona yaklaştı ve şöyle dediler:
    ‘Seni bu kadar üzgün görmek istemiyoruz, ne dilersen dile, senin için gerçekleştirelim.’
    İnsan dedi ki; ‘Daha iyi görmek istiyorum.’
    Akbaba dedi ki; ‘Görüşüm senin olsun, al.
    İnsan dedi ki; ‘Daha güçlü olmak istiyorum.’
    Jaguar cevapladı; ‘Benim kadar güçlü olacaksın.’
    Sonra insan dedi ki; ‘Yeryüzünün sırlarını öğrenmek istiyorum.’
    Yılan dedi ki; ‘Hepsini sana ben göstereceğim.’
    Böylece, insan hayvanlardan aldığı bütün özelliklerle beraber gitti. Onun ardından baykuş, geride kalan hayvanlara dönerek şöyle dedi:
    ‘Artık insan daha çok şey biliyor ve daha çok şey yapabilir. Artık ondan korkmaya başladım.’
    Geyik şöyle cevapladı onu; ‘İnsan, ne istediyse aldı. Artık üzüntüsü bitecek.
    Ancak baykuş böyle düşünmüyordu: ‘İnsanda hiçbir zaman dolduramayacağı bir boşluk gördüm. Onu üzen ve devamlı istemesine sebep olan şey işte bu boşluk. O almaya devam edecek. Ta ki yeryüzü ona şöyle diyene dek: ‘Artık bende sana verecek hiçbir şey kalmadı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayvan bir mahlukattır / Düşünemez.. duygusuzdur / Hayvan olan yerde namaz bile kılınmaz.. Kedi köpek şeytan alametidir vs... Referans kuran olan bir toplum için boş paylaşım

1|1
    0|0
  • Gereksiz eziyet can sıkıcı

0|1
    0|0
  • Ben bir şey deyince kızıyor kötü kadın evlatları, neymiş efenim ata binmek ata eziyet değilmiş, öyle olsa 4 nala kalkmazmış vs. İlla dile gelip in üstümden orosbu*çocu mu demesi lazım. Vicdanını züktüğüm.

Cayırt

0|1
    0|0
  • insan olduğuma utandım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...