Kick Box'tan dönüşte rezil oldum 😂😟😟😟😟?

Ya arkadaşlar şimdi ben sürekli Kick Box'a giden biriyim. Ve hali hazır da burada tanıdığım birçok kişi var. Evleri de benim evime oldukça yakın. Ben tatlı yiyecektim,(😂😂) ama hayatımda bunu ilk defa yaptım. Hayatta ki şansım bu işte. Künefeyi yaptırıyordum tam... Grup olarak gördüler beni:( Spor yap yap sonra yemek ye dediler, güldüler. hjfkjddk Güldüğüme bakmayın ağlamak istiyorum şu an da. Tatmin edici cevaplar yazar mısınız? Biraz olsa da gitsin şu rezillik duygusu. 😐😐😐

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapan insanlar tatlı yiyemez mi sanki :)

1|1
    0|0
    • Şöyle bakınca abes görünüyor ama 😛

• Doğru, teşekkür ederim.

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahahah Askerdeki halimi aklıma getirdin şimdi. :)

Ben askerdeyken biraz kiloluydum bizim Süleyman Üsteğmen komutanım her sabah sporunda beni mutlaka koştururdu spor dönüşündede yarım saat mola verirdi duş elbise değişimi vs. Ben duş ve kamuflajı giydikten sonra hemen kantine koşmuştum kamuflajin 2 cebinde çikolata gofret diğer cebimde teneke kola vardı. Komutanım beni gördü aynen şunı söyledi. ''Lan oğlum ben seni zayıflatmaya çalışıyorum sen gitmiş abur cubur yiyorsun senin bu halin ne olacak'' demişti.

1|0
    0|0
  • Olgun bir yastasin pek fazla aldırış etmemem gerekir ve acaba sana bunu söyleyenler evde kimbilir neler neler indiriyorlardir mideye kim bilir ;) ayrica spor yapana tatlı hamur işi vs.. yasak değildir ölçüsünde oldugu surece.. bende gym yapiyorum ama haftada iki kez sut ya da hamur tatlisi yiyiyorum ayrica alkolde aliyorum haftasonu. Çok fazla kasinti yapan , bazi seyleri asiri ciddiye alan tipler var etrafta , senin spor arkadaslarin misali, sanki dünya şampiyonu olacak kendileri!. Bir açıklama yapmak zorunda değilsin onlara.

1|0
    0|0
  • önemseme ve yoluna devam et biraz simple düşün canın spor yapmak istediği için spor yap o anda canın künefe yemek istemiş ne var bunda o gülen insanlar çoğu zaman hayatlarında istedikleri şeyi yapamıyorlar umarım anlamışssındır ne demek istediğimi

1|0
    0|0
  • Onlar spor yapmadan yiyor daha mı iyi? bidaha ras gelirse yaktım ki yiyorum sizin gibi şişmiyorum dersin çakarsın lafı

1|0
    0|0
  • Spor yapan insanlarında tatlı yeme hakkı vardır takma bence☺

1|0
    0|0
  • Bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Rezil olmak eglencelidir

0|0
    0|0
  • Spor yapan biri tatlı yemeyecek diye bir cezamı var ülkede? Senin canın çekemezmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...