Arkadaşlar acil bakar mısınız? özellikle beyler? cidden çok önemli? TAKIN ARTIK?

Daha öncede bu konuyla alakalı sorular paylaşmıştım ama yardımcı olan çıkmadı doğru düzgün. 20 yaşında üniversite öğrencisiyim, ama yaşımdan büyük gösteriyormuşum 24-25 gibi. Fakültemde dersime girmeyen hiçbir muhabbetimin olmadığı bir hoca aylardır bana bakıyor. ama sapıkça felan değil çok efendi düzgün biri cidden. Defalarca kez kaçamak bakışlarını yakaladım. Ben bakınca hemen yüzünü çeviriyordu. Neyse araya sömestr girdi. Tatil bitti her şey yine devam. Eskiden yüzümü çevirdiğimde anında bakışlarını kaçıran adam bu kez bakışlarını kaçırmamaya başladı fakat öyle ilgili gözükmeye felanda çalısmıyor hala cool hareketler umursamaz tavırlar vs devam. Onun birde yakın arkadaşı var baya bir samimiler. Onunlada hiçbir muhabbetim yok. Ama sömestrdan sonra onunda sürekli bakmaya başladığını farkettim ama o kadar komik ki arkadas sürekli mi bakar. kafasını çevirip bile bakıyor düşünün. Sanki bir şey söyleycekmişte vazgeçmiş gibi bakıyor. Geçen koridorda karşılastık beni kesen hocanın arkadasıyla merhaba dedi sevecen bir şekilde bende merhaba der gibi başımı öne eğdim. Ne yapmaya çalısıyorlar anlamıs değilim bir de beni kesen hocanın arkadasının başı bağlı o anlamda bakmıyor o yani. Bu arada yaşlı baslı adamlar değil bunlar hoca dedim diye... Beni kesen hoca 30-34 arkadasıda 33-35 felandır yani. Olay ne şimdi? Niye bana bakıyorlar. arkadasına benden mi bahsetti. Bahsettiyse ne dedi. Bu arada cidden sapık serseri tipler değil ikisde çok efendi. olgun tipler. Fakat çözebilmiş değilim olanları

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Uzakdur başka işin yok mu bırak hoca, hoca olsun öğrenci öğrenci onların sana bakması sende şöyle bir etki yaratmış; kendini yaşıtlarından büyük olarak görmek ve herkeze güvenmek gibi sana kimse bakmadı ve merhaba demedi aslında. Belkide yavaş yavaş seni etkiliyecek onlar kendilerini efendi olarak gösterip aslında doğal halleri karmaşık olan kişilerdir. ''belkide..

0|0
    0|0
    • hayır az çok tanıyorum muhabbetim olmasada. cidden öyle değiller. insanları tanıma konusunda da iyiyimdir çok şükür kolay kolay yanıldığım görülmemiştir. Sadece içinde bulunduğum durumu çözmeye çalısıyorum çok ilginç bir olay çünkü amaçları ne bilemedim. gelip konussun madem rahatlayalım yani

• Aynen 33 yaşındaki hocanın 20 yaşındaki öğrenciye sevgi duyması, belkide başka şeyler. Bu olaylar yavaş yavaş olur bekle onlar gelir seni bulur.

• Başka bir şey olduğuna ihtimal vermiyorum az cok tanıyorum çünkü muhabbetim olmasada...

• Her sapık sapıklığını belli etmez. Bir kere sana aşık olsa böyle dallanıp budaklandırmaz. Bence uzak durmalısın.

0|0
    0|0
    • dallanıp budaklandırmadı ki... anca arada göz göze geliyoruzz. ve hakikaten öyle biri değil ya... fazla efendi biri hatta.. Sadece eğer bana karsı bir şey hissetse bile bunu arkadasına söylemeye cesaret edebilir mi ki? ihtimaller neler

• yahu bana bakıp gülmüyorlar ki. Adam sadece kaçamak bakıslar atıyor arkadasıda yanımdan geçerken merhaba dedim. Daha öncede benzer bir şey basıma geldi dersanede. ama adam sapığın önde gideniydi. Kadınlar hisseder bunu bilmiyorum en azından ben hissediyorum

• O zaman kafana göre davran. :)

• okudumda çok garip :D bende çözemedim efendi diyon durmadan sana bakması bir anormal :D

0|0
    0|0
    • Sende mi çözemedin ya :( bende anlayamıyorum... arkadası çok komik ama. Diğeri çaktırmadan bakıyorda arkadası resmen dönüp dönüp bakıyor yani

• vuuuuuuu çok yaratıcıı :d

• ya yaa ne demezsin :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...