Kızlar ilk olarak uzun mu seviyor?

Herkes tutturmus gidiyor uzun olsun.. Yani kisa boylu, minyom tipli bir erkegi severim isterim ben diyen var mi ki? :D ve neden uzun olsun?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• kısa erkeklerde tatlı aslndada vazgeçilmez boyumdan uzun olsun istiyorum takıntısı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sarıldıgımızda kafamızı gogsune koymak ısterızde oyuzden :) benım sevgılımle aramda 5 6 cm var sanırım cokda sıkntı degıl benım ıcın

0|0
    0|0
  • Toplumdan kaynaklı:/ kısa bayanlar içinde öyle düşünülüyor bazen üretim hatası gibi hissediyorum :D

0|0
    0|0
    • Yo, ben kisa uzun tombis veya zayif olsun diye bir ayrim yapmam yapmadimda.

• Sen yapmasanda yapanlar var yinede illaki seven birileri olacağını düşünüyorum yani takmaya gerek yok 😊 ayrıca minyonlar insanlar genelde tatlı olur sevinelim 😀

• Sevdikten sonra boyun bir önemi kalmıyor.

0|0
    0|0
    • Yani oyle ama iste, sevmeden once de baksana artik millet pazardan mal secer gibi afedersinde uzun olsun, surasi soyle olsun :)
      Sevmeden once uzun olsun demiyor musun diyorsun. :)

• Benim gözümde kısa da aynıdır, uzun da. Birini birinden daha fazla seviyorum diyemem. 1.62'yim, çok da kısa sayılmam sanki? :D

• Tabi ki de canim neden kisa sayilasin ki, bana gore de ayni. Hem kisa filan demek ne haddime :) Bana gore bir onluk adam da kisa sayilmaz ki :)

• şemsiye olarak kullancam

0|0
    0|0
  • Saçmalık :) sevgilim minyon tipli çok da mutluyuz

0|0
    0|0
    • Yani bana gore de oyle, uzun olsam da yine ayni fikirde olurdum. Sen sevince belkide bu takintiyi yenmissindir? Uzun istemiyor muydun, neden uzun seviyor bu kizlar :D

• Benim için dış görüntüden önemli şeyler vardır var her zaman. Uzun küçük vs gibi düşüncelere hiç geçmedim ^^

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...