Evlendikten Sonra Aldatırmısınız?

Ben evlensem kendime güvenemiyorum aldatırım bence çünkü maymun iştahlıyım herşeyde öyle birşey yaparken bile sürekli kontrol ederim daha iyisi var mı diye :D Evlenirsemde büyük ihtimal sarışın çok güzel karım olsa esmere gözüm kayacak esmer olsa sarışına kayacak kızıl olsa beyonce rihanna gibi zencilere kayıcak çekik olsa kızıllara kayıcak :D yani hepsini merak ediyorum hepsinden bir bal almak istiyorum :DD Sizde böylemisiniz?

Güncellemeler:
güncellllllllllllllll

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Aldatıldım ama aldatmadım kimseyi. Sadakat var benim yapımda

0|0
    0|0
    • boşver belki seni seviyodur sadece s3ks için aldatmıştır. Ben aldatsam ondan aldatırım yani kendimden biliyorum başkasını asla sevemem evlendiysem ama s3ks konusunda birşey diyemem :DD

• yav koy gitsin o seni düşünmüyosa sektir et hayat kısa anı yaşa yarın tanısacakların 2 yıldır unutamadıklarını nasılda sildirecek belki. Yeni kişilere yeni güne odaklan anı yaşa geçmişe tutulma bugünü kaçırırsın

• Teşekkür ederim haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ne güzel bak bunu evlenirken eşinede söyle ya da herşey serbest bir evlilik yapın ne sen onu kısıtla ne o seni bak bakalım ne kadar güzel bir aile düzeni oluyor :)

0|0
    0|0
    • ne alakası var onun haberi olmazbile ben onu seviyorsam kiminle gibiştiğimin ne önemi var? :D sks ayrı birşey

• sen oluyorsun ya nasılmış?

• ben yaparsam birşey olmaz aynı şey değil zorlama istersen bunu sende biliyosun :D

• Kısacası erkeğin o ruspusuyum diyorsun kuldan korkmuyorsun Allahtan kork

0|0
    0|0
    • Bak senin gibi karaktersize ben ne yazam daha şerefsiz oldugun her halinden belli dalkavuk evlenme zaten yazık olur o karına al boktan hayatınıda şimdi siktşr git it oğlu it seni

• O ruspuluguma devam ederim diyorsun yani sen kimsin lan a. k ergeni sen ancak kendini tatmin edersin sen git g ötüne çaktır ancak ateşin söner ben çıkıyorum istedigin yaz şerefsiz laf koymama bile deymessin

• boş yapma :D reelde görsen peşimde koşarsın teyze :D

• Sen öl bence bir zahmet

0|0
    0|0
    • ne yapayım doğruları söyledim diye suclumu oldum simdi :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Aldatmam ama bu dönemin kadınları kesin aldatıyor. O yüzden çok da bağlanmamak gerek.

0|0
    0|0
  • hyrrrrr

0|0
    0|0
  • Beh aldatmam asla, Karinda oyle yapsaydi kabul edermiydin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...