Arkadaşlarım beni paylaşamıyor?

Okulda samimi olduğum iki arkadaşım var ama ikisi de birbirinden hoşlanmıyo. Biriyle aynı sınıftayız diğeri başka sınıfta. Eskiden farklı sınıfta olanla aynı sınıftaydık 4 kişilik bir grubumuz vardı ikisi başka yerlere gitti ikimiz kaldık. Gidenlerden bir tanesiyle başlarda görüşüyoduk şimdi yavaş yavaş o da azaldı. Ama diğer sınıfta olan kızla giden kız hala görüşüyolar aralarında geçen bişeyi tesadüfen öğreniyorum falan. Ben de bu aralar sınıftaki kızla takıldım diğerinin yanına hiç gitmedim. Geçen gün mesaj atmış ben hiç okulda yokmuşum gibi davranıyosun bizden uzaklaşıyosun o kızdan hoşlanmadığımı biliyosun diye aramızda da bir sır gibi değil de arkadaşlar arasında bişeyler olur ya hani öyle bişey vardı o kız da tesadüfen öğrendi. bu yüzden de onun öğrenmesini sağladın diye kızıyo o kız senin gibi saf, iyi niyetli bir kızın arkadaşı olamaz diyo. Ama ben onun kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşlarımın arasında kaldım napıcam ben :(

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ne mutlu sana.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• diğer kız sınıf arkadaşının kötü olduğunu nerden biliyor? sen arkadaşlık etmek istiyorsan et, diğer arkadaşına güzelce durumu anlat, o da benim arkadaşım vs. diye.

1|0
    0|0
    • üçümüz eskiden aynı sınıftaydık o da tanıyo onu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...