Boş boş şeylere yorum yapana kadar bana yardımcı olun?

Mantıklı şeyler söyleyin bana arkadaşlar. Ben sosyalleşemiyorum bir türlü. Çok asosyalim hep evde takılıyorum tek başıma takılıyorum. Pek arkadaş ortamım yok ne tavsiye edersiniz. Cafelerden başka? Arabam var nerelere gidebilirim nerelerde takılabilirim İstanbul'da yaşıyorum?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Önce bir psikologa gidebilirsin bence

0|0
    0|0
    • Ne biliyim ya psikologta çok paradır şimdi araştırmadım hiç ama 😏

• Bence gitmelisiniz arkadasim da ayni sorunu yasamisti zamanla düzeldi ona etkisi oldu size de olur insallah

• Tlk ediyorum en yakın zamanda baş vurucam yeterki kurtarsın beni

Kızlar Ne Diyor 1

• sahile git, balık tutan amcalara rastgele de, konusmaya basla.
    calısıyorsan iş arkadaslarına katılıp öğle yemeğine git, okuyorsan okul arkadaslarınla dışarı çık.
    en kötü ihtimalle arkadaslık sitelerine üye ol, birileriyle tanıs ve bulus.

0|0
    0|0
    • tanışıyorum ama biterden sonra tıkanıp kalıyor 😏

• kitap oku o zaman, anlatamayacagın bir sey oldugu icin asosyalsindir.

Erkekler Ne Diyor 3

• bende asosyal bırı sayılırım lakın aramızdakı fark ben asosyellıgı sevıyorum... bak ne işle meşgul oldugunu bılmıyorum lakın eger sosyalleşmmek istıyosan kısa zamanlı gençlerın takıldıgı cafe tarzı bır yerde calış zamanlara insanlarla samımıyet kurup bır cok arkadas hatta kız arkadas edıne bılırsın. tabi espirili bır dılle samımı bır yaklaşım gerekli fazla yumuşamadan... bak ben cafelerde extrada cok calıştım en son... ellerınde ıkı fıncanla kahfe falı bakmaya calışan ıkı hatun gözue carptı bayanların fala merakını bılırsın kendılerını hıç tanmamama ragmen yanlarına oturup 'olmuyor fala öylemı bakılır ver bakalım ooooooo kımın bu fınca'dıye lafa baslayıp aklıma ne gelırse soyledım .. ve işin sonucunda o gun 7 masa gezdım... küçük bir örnek sana... sen kısa zamanlı ortamı ıyı bır cafede garsınluk yap bak nasıl ortamın genişliyo...

0|0
    0|0
  • kardeşim yanında bir arkadaşın olacak her zaman bir cafeye falan gitmek içinde tek ne yapacağını bilemeyebilirsinn

kursa bak çevrende dans kursu falan
    belediye kurslarının kayıt tarihi şubattaydı

0|0
    0|0
    • Dans değilde bir enstrüman öğrensemmi diyorum mesela gitar saz olur org veya klarnet gibi

• hayır onlar ayrı kardeşimm ilk olarak dans kursuna git bence onlara
      eğer ortamda istiyorsan sürekli olarak tiyatro kursu daha uygun

• Bende aynıyım kafamı pcye oyunlara verdim bidr video editörluge :D

0|0
    0|0
    • Pcyi çöpe atmaya karar verdim mantıklı şeyler arıyorum dışarda yapabilceğim

• En iyisi senin için tabi

Yükleniyor...