Neden din konusunda başka düsünen insanlara laf sallanıyor?

Şu konudan çok rahatsız oluyorum. Ateist müslüman kavgası nedir? Cezayı Allah verecek neden baska insanlara kötü laf sallıyorsunuz (yapan arkadaslara diyorum). Herkesin inanci kendine degil mi? Neden barıscil bir ortam yok. Müslümanlik bunu gerektirtmiyor mu?

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim zaten bir müslüman birine kafir der ise kendisi kafir olur. İslamın Hoşgörü dini olduğunu herkes unutuyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ateistler müslumanlara sataşmasalar müslumanlar da cevap vermeyecek ama malesef ki sürekli dini değerlerimize hakaret ediyorlar üzücü bir durum.

1|0
    0|0
    • Ondada haklisin keske herkes istedigi gibi yaşasa

• Eig icin teşekkürler 😊

• Ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 6

• ateist müslüman kavgası sol sağ kavgası fener galatasaray kavgası kadın erkek kavgası vs vsvs bu kavgalar bitmez takmamak gerek bence

1|0
    0|0
  • Müslümanlik onu gerektiriyorda o salaklar bize catmak icin elinden geleni yapiyor. Sen bunlari gormeyip müslümanlik bariş dini demem gercekten cok tuhaf

0|0
    0|0
  • dine inanmayan toplumun hayat bagıkopmuş demektir dünya sa yaşa dünyada öl kedi kopek ölüsünden farkın olmasın düşüncesi bile korkuç...

0|0
    0|0
  • Her dini destekleyip ayrimcilik yapanlarin hep cikari olmustur. Mesela Sosializm devri insanlar simdiki kapitalizmden katkat iyi yasiyodu ve o zaman dinsiz devletlerdi, yani sosializm devletler. ♠

0|0
    0|0
  • Evet maalesef müslüman olan ilk kendine baksın

0|0
    0|0
  • Müslüman başkasına karşı hoşgörülü olsada diğer dinler asla öyle değil ne planlar dönüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hz Muhammed bile zorlamamış kimseyi, hepsine hoşgörülü davranmış ama günümüz insanı haddini aşmaya doyamıyor. İsteyen istediğine inanır, size giren çıkan ne desen bile laftan anlamazlar. Kur-an'ı Kerim'de müslüman olmayanlarla tartışana 100 sevap eklenir diye bir şey yazıyor da bizim mi haberimiz yok diyorum bazen

0|0
    0|0
  • Biliyor musun ben aptallığa gelemiyorum, dünyanın %50si atesit ise onların içinden %1'inin bile neden atesit olduğunu açıklayabilecek sebebi yoktur emin ol. Ve bilinci olan her insanda böyle bir aptallığı seçenleri yargılar buna da sen bir şey diyemezsin.

0|0
    0|0
    • Ben bir sey demiyorum zaten sadece bariscil bir ortam yok ona yakiniyorum

• Sende haklısın, barışı istemek suç değil ama böyle bir zihniyet barışı kabul eder mi sence?

• Boyle bir zihniyet falan denilirse baris gelmezki

• kim dinin gereğini yapıyor ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...