Sigara yüzünden sevgilimle ayrıldık?

sevgilimle sigara konusunda sorunlarımız vardı. o içiyor ben içmiyorum. ilk günden beridir bıraktırmaya çabalıyorum. neyse bu tatilde ailesinin yanına giderken 1 ay kadar bırak demelerim sonucu içmedi sonra tekrar başladı sebebi tartışmıştık o oldu yani öyle dedi. şimdide sigara bırakması için çabalarken 1 karton sigara almıştım bari o bitsin bırakayım o bitti bırak bırakmadı sabah içtim canım çekti sabah içmeseydim canım çekmezdi tamam o pakette bitti ertesi sabah arkadaşı ikram etti yine yeni paket ertesi güne arkadaşı paket almış yani bende arkadaşı sevk ediyor içmesine diye arkadaşına sert bir mesaj attım ne yanında içeceksin nede ikram edeceksin bundan sonra diye ve olaylar başladı peşine tepkim tavrım yüzünden tabi sigaraya sert bir tepki veriyorum kız benden ayrılmak istiyor sigarayı ben bırakana kadar görüşmeyelim diyor felan ben ne yapacam bana akıl verin şimdi. sabah sinirle arkadaşınıda tehdit ettim kızıda

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Birsey olmaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şeyin sağolsun boşver yeşilaycılara kız çok 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne büyük bir saçmalık yapmışsın / İnsanların özgür iradesine hayatına müdahale etmek büyük bir saçmalık / İster sigara ister alkol kullanır. sana ne bundan.. Şahsen ben konusunu bile açmazdım, yapacağım en uç şey zararlarını anlatmak olurdu, gerisi onun bileceği iş..

0|0
    0|0
    • bu saçma düşüncen için seni teprik ederim. insanların nasıl özgür iradesi. zararlı şeyleri kullanmak nasıl özgürlük. tamam parasını el alıyor dumanını yel zehrini o ama sadece o mu pasif içicilikle bende etkilenmiyormuyum veya kafeye felan gittiğimizde neden sıcacık içerisi dururken onun sigarası uğruna dışarda oturacaz veya ilerde olan çocuklarıma zararı dokunmayacak mı sigaranın. olmuş 1 paket sigara 10 lira 3 gün içmese çocuğuna kıyafette alır oyuncakta. yani ben hayat kadını ya da anlık zevkler uğruna biriyle değlim ki bunları yapması umrumda olmasın. ya da o pis sigara kokusu ya da benim üzerime sinen koku hoş mu

• Bak arkadaşım, yapacağın en uç eleştiri ve kısıtlama talebi şu olur ancak.. Yaşadığımız yerde ( evde ) içme lütfen balkona çık.. bu kadar / Maddi boyuta gelirsek bu durum onun kişisel ihtiyacı karşılamak zorundasın / Kapalı mekanlarda da kendisi tek olarak dışarı çıksın.. Uyuşturucu kullansa bile bırakacaksın diyemezsin, kişisel tercih ve özgür iradesi.. İnan çok sığ bakıyorsun..:)

• Kardeşim sevgilin yani, nikâhlı karın değil. Beğenmiyorsan huylarını, ayrılabilirsin, çokta fazla takma kafana. Ayrıca bir dahakine noktalama işaretlerine dikkat et, hiçbir şey anlaşılmıyor.

0|0
    0|0
  • Sevgili olmadan once iciyosa ve sen sigaradan bu kadar tiksiniyosan neden sevgili oluyosun onuda aciklar misin

0|0
    0|0
    • bırakacağını söylediği için çünkü bırakmıştıda ve arkadaşı sağolsun tekrar başlattı

• Sigara yuzunden bukadar ileri gidiceksen hic barismayin bence

• Sigara içen kız iticidir zaten boşver

0|0
    0|0
  • boşver senin dediğini yapmıyorsa ilerde sıkıntı olur alkole de başlar dışarıda gezmeden de gelmez... ayrıl gitsin. sana kız mı yok?

0|0
    0|0
Yükleniyor...