Kahve falimda ne görüyorsunuz?

Kahve falimda ne görüyorsunuz?

Yorumlarınız için şimdiden teşekürler. Lütfen ciddi olalım biraz :))

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatının kontrolu pek sende degil ailen sürekli senin adına kararlar almış özellikle geleceginle ilgili sen bıkıp usanmışsın bu durumdan bir çok kez uzaklara kaçıp gitmeyi hayal etmişsin. Bazı zayıf şansların da olmuş ama nazarla karışık ailevi tepkiler hep engel olmuş yollarını bozmuş. Baban seni geleceğe sert bir şekilde hazırlamak istiyor ki maksadı karşılacağın zorluklara karşı hazırlıklı ol ama annen hep adamın yolunu kesiyor ona izin vermiyor sana aşırı düşkün annenin bu düşkünlüğü senin hayatta biraz pasif olmana neden olmuş. tüm bu olayların içinde aşk hayatında kötü gitmiş bir çocuk var senden hoşlanan temiz iyi kalpli adam gibi adam. Ancak o kadar çok sorunların var ki çocuk sana yaklaşmaya korkuyor. Zaten sorunların yüzünden bir türlü görememişsin ki bu durum çocuğun da ümidini kırmış. Nasıl olsa beni gördügü yok diyerek uzaktan uzağa platonik bir aşk yaşamış.

0|0
    0|0
    • Peki gelecekle alakali bişey görmuyormusunuz?

• fotoğrafı tuttuğun açıdan bu kadarı görünüyor. Hem sana şunu söylemeyi unuttum fal bakımı fal yorumlama vs bunların hepsi tamamen uyduruk şeylerdir ki sakın inanma. Ben öyle laf olsun diye söylüyorum bütün bir hayatını kahve fincanındaki telveye endeksleme Allahın izni ve iradesiyle hayatın senin elinde.

• Aynen inanmıyorum zaten fakat can sıkıntısı diye öyle bazen dinliyorum kimin ne dediğine.

• kahve telvesi görüyorum, ciddiyetimi sen hesapla artık :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haber gelcek sana birilerinin gozu var uzerinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...