Fransız erkekleri neden kibardır?

neden fransız erkekleri kibar oluyor? ya da böyle bilinir. romantik duygusal entellektüel oluyor?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sen oyle zannetmeye devam et. hayalkırıklıgı kapıda.

0|0
    0|0
    • öyle olmadığını nerden biliyorsun
      fransada mı yaşıyorsun
      hayal kırıklığı yaşını çoktan geçtik biz canım.

• senin mi arkadaşların var?
      arkadaşların olsa neyin ne olduğunu bilirdin
      insanların dinine göre değerlendirmem ben.

• bılıyorum zaten. sen bılmıyorsun. naparsan yap :) mustehak sızlere :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalandır efenim kendileri ib*edir

0|0
    0|0
    • bilmiyorum bence çok farklı insanlar.

• Bence öyle bir genel geçer durum yok. Her toplumda kibar, romantik, duygusal ve entellektüel erkek vardır.

0|0
    0|0
    • yoo bu toplumda çok çok az mesela.

• evet harem kültürü bir bizde var.
      yüzlerce kadın.
      kralların metresleri vardı ama bu kadar değil yani... yüzlerce cariye. saçma sapan birşey. bana harem okuldur mokuldur diye başlamayın. hepsi yalan atmasyon. adamlar yaşamış yani karı-kız slav, rum , gürcü kadınlar. türk insanını aşağıda görüyordu zaten bu insanlar. diileri bile türkçe değil. farsça-arapça birşey konuşuyorlardı. ben osmanlıyı çok araştırmış bir insanım. sor bana hepsini bilirim. burda ezbere konuşmuyorum. osmanlı sistemi savaşmak ve ganimet toplamaktı. bu şekilde büyüdü. zaten hükmettiği topraklarda büyük medeniyetler yoktu o yüzden oraya kadar ilerledi viyanada durdu. avrupa bilimde sanatta medeniyette ilerlerdi. sen de milyonlarca katli görüpte osmanlı kahramandı diyemezsin o zaman. katliamlar yapıldıysa osmanlı bin katını yaptı zamanında. bunları konuşunca vatan haini oluyoruz şöle oluyoruz böyle oluyoruz. benim büyük dedem osmanlı zamanında savaşta şehit oldu. zorla insanları savaştırdılar.

• bugün ister kabul et ister etme avrupa daha medeni. insan hakları kadın-erkek eşitliği eğitim bilim kültür her alanda bizden en az 100 yıl ileri. daha fazla konuşmak istemiyorum hemen hakaret makaret diye başlarsınız yok dava açarım bilmem ne. bu ülkede düşünce özgürlüğü olmadıkça bu ataerkil kokuşmuş sosyal yapı kalkmadıkça avrupanın karpısında ağlamaya devam ederiz net. iyi akşamlar sana.

Kızlar Ne Diyor 2

• Entelektüel*

0|0
    0|0
  • dillerindeki kibarlık belliki ruhlarına da yansımış

0|0
    0|0
    • kesinlikle. hayat tarzı bu adamların. çocukluktan başlayan birşey bu.

Yükleniyor...