Akıl istiyorum verebilecek olan?

Ya benim bir arkadasim yakin arkadasim oldugunu dusunuyordum. Ulan arkasindan neler saydirdi bir kizin gitmis onunla foto paylasmis altina da #bff (en iyi arkadasim) yazmis bak hele ya kiskandigimdan degil ama ne kadar iki yuzlu bir insanla arkadaslik etmisim. Kiza neler saydirdi yok besleme gibi tipiyle ilgi sesiyle ilgili durusu kisiligiyle ilgili hep saydirdi simdi bff olmus. Insanlari anlayamiyorum.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerçekten arkadaşını sevmiyor, onu çekemiyor olabilir fakat onu kullanmak istiyor, muhakkak ondan bir çıkarı vardır, tehlikeli bir arkadaşın var :) Allah onu erkeklerden uzak tutsun. İki erkeği işletip birbirine kırdıracak cinsten biri gibi

1|0
    0|0
    • Kilolu oldugundan erkekler ilgilenmiyor onunla

• Dualarım kabul oldu :) Sana tavsiyem iyiye iyi kötüye kötü davran. Arkadaşın iki yüzlüyse sende ona iki yüzlülük yap.

• böyle biri ile arkadaşlık yapıp yapmamak sana kalmış

1|0
    0|0
    • Ve inanir misiniz bu ilk degil surekli affediyorum ve benimbhakkimda da konusuyor

• tamam sürekli affediyorsunda o bu yaptığı şeyden dönmemişki affedesin affetmek yaptığı hatadan döndüğü zaman olur hataya devam ettiği zaman değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...