Paragoz bir annem var her lafi para?

Artik yetti anneligi parayla bu kadinin gunde bana ayircak 5 dakikan yoksa dogurmasaydin bile dedim. . rsbu kadin bana neler dedi guvencem olsa evlatliktan cikcam okuyorum sabret sabret nereye kadar icim doldu ne nasil icimi rahatlatirim? Yazmak care degul?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hernekadar hoş bir durum olmasada sizinde annenize o lafı kullanmanız karaktersiz ve terbiyesiz olduğunuzun göstergesidir.

0|0
    0|0
    • Ne dedi bana ne annelik yapti hastaneye bile goturmedi ne annesi

• Olabiltim

• Bence konu çok gereksiz uzadı. İyi akşamlar.

En İyi Kız Görüşü

• ıkı lafla ahıretını mahvedecek seyler soyleme. terbiyesızlık yapma. anneler bır anlık sınırle der ama ısteyerek demez bunları. yas ılerleyınce pısman olmaman dılegıyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 18 univ

• başka şehirde olsan iyidi ya ne bilm 2 3 arkadaş eve çıkarsın işte hem çalışırsın hem devletten burs alırsın geçinirsin

• sakın dost ve arkadaşlarına deme satarlar 1 dk da en iyisi tanımadugın kişiye de agla rahatla kardeşim aman diyim dost deme

0|0
    0|0
    • Oyle ama baska kim dinlicek beni baya doluyum

• valla bnim annede öyle biraz belki vazla ama amaç senin okulun bitinçe iş için evlenirken harcamak için diyodur bence bnim öyle git okul da hiç tanımadıgın birine çevrenden olmayan

• bnde aynı oldum zaman arabaya binip geziyom kendime anlatıp cevap verıyom daha etkiki

• Bir arkadaşın olmalı onla konuşur dertleşirsin?

0|0
    0|0
    • Kuzenimi aradim disardaymis yurttayim bide rahatta aglayamiuorum

• Uzulmucek gibi degil ki

• Ne diyim Allah sabır versin. İnan ki bugünlerde geçer. Anneni ciddiye alma iyi şeyler düşün okulunu bitir

Kızlar Ne Diyor 4

• Annene o.. spu diyorsan şayet senin de pek bir farkın yok demektir

0|0
    0|0
    • Salak bana yazdigini duysan ne derdin bilemicem

• Adam gibi konuş, burda bu tarz anlatırsan herkes senin hakkında böyle düşünür. Ergenus..

• Git isine be

• kötü bir annen olabilir cok zor durumdasın anlıyorum ama annene o... demen cok yanlış birşey ne kadarda kötü olsa o senin annendir. Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • sınanıyorsun.. zor

0|0
    0|0
    • Biliyorum

• ben nasıl arkadaş çevremdeki sorunlarımla sınanıyorsam örtü konusu olarak sende bu şekil sınanıyorsun işte allah yardımcın olsıun

• Sagol

• anneannem gibi anneanneminde her lafı para mk

0|0
    0|0
    • Para icin olcekler serefsizler

• dinleri imanları para olmuş

Yükleniyor...