Kendimi beğenmediğim için evden çıkamıyorum allah aşkına bakın?

Arkadaşlar öncelikle şöyle söyleyim güzel bir çocukluk geçirdim yani maddi manevi iyiydi herşey. Lise 1 sınıfa geçtiğimde bişey oldu bana ve kendimi beğenmemeye utanmaya heyecanlanmaya tek başıma hiçbirşey yapamamaya başladım. Liseyi bitirine kadar hep arkadaşlarımla gidip geldim. Bazen okula tek gidiyodum ondada en ücra köşelerden kimselerin olmadıgı yerlerden gidiyodum sınıftada hep uyuyan biriydim. Liseyi bitireli 1 sene olacak işte. Karne almaya bile gitmeyen biriydim evden hiç çıkmıyorum. Kendimi beğenmiyorum saçımı uzatsam kısaltsamda beğenmiyorum sakal bırakıyorum sevmiyorum. Güzel giyiniyim diyorum oda bir fayda etmiyor. Çarşıda hiç tek başıma yürümedim yürüyememde çünkü yürüdüğümde terliyorum heyecanlanıyorum insanlar bana bakmasın istiyorum. 5 senedir ciddi bir asosyallik sosyal fobi özgüvensizlik var. Psikiyatriye gittim o işe yaramadı psikologla görüştüm onunda psikolojisini bozdum. Ben çok yakısıklı olmak istiyodum hep ama olamadım. burak özçivit filan gibi olsam mutlu olup işime gücüme bakacam ama bir aynaya bakıyorum normalin altında bir tipim var. özgüven için spor yapmayı denedim oda olmadı işte. ne yaparsam yapıyım kendimi beğenemiyorum ekmek bile almaya gidemiyorum günüm hep uyuyarak geçiyor. Uyumak dışında tipimi düşünmediğim dakika yok. İnsanlara bakıyorum herkes havalı havalı güzel güzel ben kendime bakıyorum mal gibi yaşıyorum. Şans eseri başka bir şehirde bir yeri kazandım 1 hafta iş başı yapcam nasıl yaşayacam nasıl hayatta kalacam hiç bilmiyorum zaten sorunluyum üstüne bide bu çıktı hergün ağlıyorum. Şaşırttım kaldım arkadaşlar.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bendede vardı o ama ortam edinmeye başlayınca biraz gitti diyebilirim ama hala var sıkma canını buda geçer.

0|0
    0|0
    • sevdiğim bir kız var kız çok güzel yani beni beğenmez ben biliyorum. Ben kendimi beğenmiyorum o hiç beğenmez böylede bir gerçek var. burak özçivit gibi olsam beğenirde oda bizde yok

• malesef bunu benden istemeyin

• Siz bilirsiniz.

• Neden böyle hissediyorsun ki yani sana olumsuz eleştiriler yaptılarsa bu hakemi geldin?

0|0
    0|0
    • pek olumsuz bişey diyen olmadı. ben kendimi beğenmiyorum yolda giderken bir arabanın camına filan bakınca filan , aynaya bakınca filan hiç beğenmiyorum o yüzden hiçbirşeyi yapamıyorum

• Ya sen sunu bilmesin bende bazen öyle hissediyorum ama önemli olan iç güzellik sen böyle yaparak iç güzelliğini de çirkinlestiriyorsun yani sana kötü bisi dememislerken böyle düsünmen saçma bence kendine güven sokakta dik yürümeyi dene o zaman kendine geleceksindir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...